KODI Main - en to tg_TJ translation catalogue (69 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
tg_TJ: Дар ҳоли иҷро...

[ctx: #31006]
en: View options
tg_TJ: Имконоти намоиш

[ctx: #31008]
en: Full screen
tg_TJ: Экрани пурра

[ctx: #31023]
en: Playing
tg_TJ: Дар ҳоли пахш

[ctx: #31024]
en: Page
tg_TJ: Саҳифа

[ctx: #31025]
en: Items
tg_TJ: Объект

[ctx: #31027]
en: Location
tg_TJ: Ҷойгиршавӣ

[ctx: #31029]
en: Fanart
tg_TJ: Маҳорати хӯшӣ

[ctx: #31033]
en: Info
tg_TJ: Маълумот

[ctx: #31039]
en: Actions
tg_TJ: Амалҳо

[ctx: #31042]
en: PLAYING
tg_TJ: ДАР ҲОЛИ ПАХШ

[ctx: #31043]
en: PAUSED
tg_TJ: ТАВАҚҚУФШУДА

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
tg_TJ: БАСУРЪАТ БА ПЕШ ГАРДОНИДАНИ РОҲЧА

[ctx: #31045]
en: REWIND
tg_TJ: БА АҚИБ БУРДАН

[ctx: #31046]
en: SEEKING
tg_TJ: ҶУСТУҶӮ

[ctx: #31049]
en: End time
tg_TJ: Вақти анҷом

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tg_TJ: Мураттаб: Бароянда

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tg_TJ: Мураттаб: Камшаванда

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tg_TJ: Кушодани рӯйхати пахш

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tg_TJ: Захира кардани рӯйхати пахш

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tg_TJ: Пӯшидани рӯйхати пахш

[ctx: #31058]
en: System music files
tg_TJ: Файлҳои мусиқии системавӣ

[ctx: #31059]
en: Current playlist
tg_TJ: Рӯйхати пахши ҷорӣ

[ctx: #31101]
en: Home screen options
tg_TJ: Имконоти экрани асосӣ

[ctx: #31102]
en: Background
tg_TJ: Пасзамина

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
tg_TJ: Имконоти гуногун

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
tg_TJ: Истифодаи пасзаминаи шахсӣ

[ctx: #31110]
en: Background path:
tg_TJ: Масири пасзамина:

[ctx: #31111]
en: Hide
tg_TJ: Пинҳон кардан

[ctx: #31112]
en: Options
tg_TJ: Имконот

[ctx: #31128]
en: Lyrics
tg_TJ: Лирика

[ctx: #31140]
en: Music OSD
tg_TJ: Мусиқии OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
tg_TJ: Сатҳи танзимот

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
tg_TJ: Миёнбурҳо

[ctx: #31206]
en: Found
tg_TJ: Ёфтшуда

[ctx: #31303]
en: Data provider
tg_TJ: Провайдери иттилоотӣ

[ctx: #31322]
en: Aired
tg_TJ: Премера

[ctx: #31326]
en: Created
tg_TJ: Санаи эҷод

[ctx: #31327]
en: Resolution
tg_TJ: Возеҳӣ

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
tg_TJ: [B]Вақтсанҷ танзим шудааст![/B] [COLOR=grey2] Хомушкунии худкори система баъд аз[/COLOR]

[ctx: #31351]
en: Pause
tg_TJ: Таваққуф

[ctx: #31352]
en: Stop
tg_TJ: Истодан

[ctx: #31354]
en: Rewind
tg_TJ: Ба ақиб бурдан

[ctx: #31355]
en: Movie menu
tg_TJ: Менюи филм

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
tg_TJ: Тамошо кардан дар 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
tg_TJ: Тағйир додани ҳолат

[ctx: #31362]
en: Enabled
tg_TJ: Фаъол

[ctx: #31390]
en: Skin default
tg_TJ: Пӯсти пешфарз

[ctx: #31392]
en: Arial based
tg_TJ: Дар асоси шрифти Arial

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
tg_TJ: Зерунвонҳои маҳаллӣ дастрасанд

[ctx: #31420]
en: Login
tg_TJ: Вуруд

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
tg_TJ: Намоиш додан ё пинҳон кардани экрани вуруд дар оғози кори система.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
tg_TJ: Профилеро, ки дар оғози кори система, ҳангоми ғайрифаъол будани экрани вуруд, истифода мешавад.

[ctx: #31502]
en: TV
tg_TJ: ТВ

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
tg_TJ: Гурӯҳҳои[CR]дастрас

[ctx: #31905]
en: Forecast
tg_TJ: Пешгӯии обу ҳаво

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
tg_TJ: Бозёбии иттилооти пешгӯӣ...

[ctx: #31910]
en: Maps
tg_TJ: Харитаҳо

[ctx: #31950]
en: WEATHER
tg_TJ: ОБУ ҲАВО

[ctx: #31951]
en: PICTURES
tg_TJ: СУРАТҲО

[ctx: #31952]
en: TV
tg_TJ: ТВ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
tg_TJ: ВИДЕОҲО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
tg_TJ: ФИЛМҲО

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
tg_TJ: БАРНОМАҲОИ TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
tg_TJ: МУСИҚӢ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
tg_TJ: ПАХШИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
tg_TJ: СИСТЕМА

[ctx: #31960]
en: RADIO
tg_TJ: РАДИО

[ctx: #31963]
en: Profile name
tg_TJ: Номи профил
