KODI Main - en to my_MM translation catalogue (33 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
my_MM: အလုပ်လုပ်နေသည်

[ctx: #31008]
en: Full screen
my_MM: မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: #31023]
en: Playing
my_MM: ဖွင့်နေပါသည်။

[ctx: #31024]
en: Page
my_MM: စာမျက်နှာ

[ctx: #31025]
en: Items
my_MM: အမျိုးအစားများ

[ctx: #31027]
en: Location
my_MM: တည်နေရာ

[ctx: #31033]
en: Info
my_MM: အချက်အလက်များ

[ctx: #31042]
en: PLAYING
my_MM: ဖွင့်ထားပါသည်။

[ctx: #31043]
en: PAUSED
my_MM: ခဏရပ်မည်

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
my_MM: အရှေ့သို့အနည်းငယ်ရစ်မည်

[ctx: #31049]
en: End time
my_MM: ဆုံးမည့်အချိန်

[ctx: #31055]
en: Open playlist
my_MM: သီချင်းစာရင်းကိုဖွင့်မည်

[ctx: #31056]
en: Save playlist
my_MM: သီချင်းစာရင်းကိုသိမ်းမည်

[ctx: #31057]
en: Close playlist
my_MM: သီချင်းစာရင်းကိုပိတ်မည်

[ctx: #31059]
en: Current playlist
my_MM: ယခုသီချင်းစာရင်း

[ctx: #31102]
en: Background
my_MM: နောက်ခံ

[ctx: #31111]
en: Hide
my_MM: ဖျောက်ထားမည်

[ctx: #31128]
en: Lyrics
my_MM: စာသား

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
my_MM: အမြန်ခလုတ်များ

[ctx: #31206]
en: Found
my_MM: တွေ့ရှိသည်

[ctx: #31303]
en: Data provider
my_MM: အချက်အလက်များထောက်ပံ့သူ

[ctx: #31326]
en: Created
my_MM: ဖန်တီးခဲ့သည်

[ctx: #31351]
en: Pause
my_MM: ခဏရပ်မည်

[ctx: #31352]
en: Stop
my_MM: လုံး၀ရပ်မည်

[ctx: #31354]
en: Rewind
my_MM: နောက်သို့အနည်းငယ်ရစ်မည်

[ctx: #31355]
en: Movie menu
my_MM: ရုပ်ရှင်မီနူး

[ctx: #31362]
en: Enabled
my_MM: ဖွင့်ထားမည်

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
my_MM: Local စာတန်းထိုး များရနိုင်ပါသည်။

[ctx: #31420]
en: Login
my_MM: ဝင်ရန်

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
my_MM: ရရှိနိုင်သော [CR]Groups

[ctx: #31905]
en: Forecast
my_MM: ခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31910]
en: Maps
my_MM: မြေပုံများ

[ctx: #31963]
en: Profile name
my_MM: Profile အမည်
