KODI Main - en to mt_MT translation catalogue (107 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
mt_MT: Ibdel il-

[ctx: #31004]
en: Working...
mt_MT: Qed jaħdem...

[ctx: #31005]
en: Hide information
mt_MT: Aħbi l-informazzjoni

[ctx: #31006]
en: View options
mt_MT: Ara l-għażliet

[ctx: #31008]
en: Full screen
mt_MT: Skrin sħiħ

[ctx: #31009]
en: Total duration
mt_MT: Tul totali

[ctx: #31023]
en: Playing
mt_MT: Qed jindaqq

[ctx: #31024]
en: Page
mt_MT: Paġna

[ctx: #31025]
en: Items
mt_MT: Affarijiet

[ctx: #31026]
en: Misc options
mt_MT: Għażliet mixxelanji

[ctx: #31027]
en: Location
mt_MT: Post

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
mt_MT: Tgeżwira tal-powster

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
mt_MT: Thumbs tal-istampi

[ctx: #31032]
en: Image wrap
mt_MT: Tgeżwir tal-istampi

[ctx: #31039]
en: Actions
mt_MT: Azzjonijiet

[ctx: #31040]
en: Now playing
mt_MT: Qed jindaqq bħalissa

[ctx: #31042]
en: PLAYING
mt_MT: IDOQQ

[ctx: #31043]
en: PAUSED
mt_MT: IPPAWŻAT

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
mt_MT: GĦAĠĠEL QUDDIEM

[ctx: #31045]
en: REWIND
mt_MT: B'LURA

[ctx: #31046]
en: SEEKING
mt_MT: IFITTEX

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
mt_MT: Viżwalizzazjoni ssetjata minn qabel

[ctx: #31049]
en: End time
mt_MT: Ħin tat-tmiem

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
mt_MT: Qassam: Jikbru

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
mt_MT: Qassam: Jiċkienu

[ctx: #31055]
en: Open playlist
mt_MT: Iftaħ il-playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
mt_MT: Żomm il-playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
mt_MT: Għalaq il-playlist

[ctx: #31058]
en: System music files
mt_MT: Fajls tal-mużika tas-sistema

[ctx: #31059]
en: Current playlist
mt_MT: Playlist kurrenti

[ctx: #31061]
en: Current selected
mt_MT: Magħżul bħalissa

[ctx: #31102]
en: Background
mt_MT: Sfond

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
mt_MT: Għażliet varji

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
mt_MT: Attiva l-isfond preferut

[ctx: #31110]
en: Background path:
mt_MT: Path tal-isfond

[ctx: #31111]
en: Hide
mt_MT: Aħbi

[ctx: #31112]
en: Options
mt_MT: Għażliet

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
mt_MT: Uri l-albums li ġew miżjuda dan l-aħħar

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
mt_MT: Uri vidjos li ġew miżjuda dan l-aħħar

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
mt_MT: Aħbi l-fanart fl-isfond

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
mt_MT: Uri l-vidjo li qed jindaqq bħalissa fl-isfond

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
mt_MT: Uri l-viżwalizzazjoni fl-isfond

[ctx: #31128]
en: Lyrics
mt_MT: Liriċi

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
mt_MT: Aħbi l-fanart f'viżwalizzazjonijiet fuq l-iskrin kollu

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
mt_MT: Add-on tal-lirika

[ctx: #31140]
en: Music OSD
mt_MT: OSD tal-Mużika

[ctx: #31142]
en: Settings level
mt_MT: Livell ta' settings

[ctx: #31203]
en: Choose your song
mt_MT: AGħżel id-diska tiegħek

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
mt_MT: Sors ta' lirika

[ctx: #31206]
en: Found
mt_MT: Misjub

[ctx: #31207]
en: Find more items
mt_MT: Sib aktar affarijiet

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
mt_MT: Episodji li jmiss

[ctx: #31300]
en: Current temperature
mt_MT: Temperatura kurrenti

[ctx: #31301]
en: Last updated
mt_MT: L-aħħar li ġġedded

[ctx: #31303]
en: Data provider
mt_MT: Fornitur ta' informazzjoni

[ctx: #31308]
en: Movie details
mt_MT: Dettalji tal-film

[ctx: #31309]
en: Memory used:
mt_MT: Memorja użata:

[ctx: #31310]
en: Track number
mt_MT: Numru tad-diska

[ctx: #31319]
en: Selected profile
mt_MT: Profil magħżul

[ctx: #31320]
en: Last logged in
mt_MT: L-aħħar login

[ctx: #31322]
en: Aired
mt_MT: Intwera

[ctx: #31325]
en: Playlist options
mt_MT: Għażliet tal-playlist

[ctx: #31326]
en: Created
mt_MT: Maħluq

[ctx: #31327]
en: Resolution
mt_MT: Reżoluzzjoni

[ctx: #31328]
en: Recently added
mt_MT: Miżjud dan l-aħħar

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
mt_MT: [B]Arloġġ issetjat![/B] [COLOR=grey2] - Sistema se tintefa' waħedha f'[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
mt_MT: Għafas il-buttuna biex iddoqq it-trejler tal-film[CR][CR]

[ctx: #31331]
en: Album details
mt_MT: Dettalji dwar l-album

[ctx: #31351]
en: Pause
mt_MT: Ippawża

[ctx: #31352]
en: Stop
mt_MT: Waqqaf

[ctx: #31353]
en: Fast forward
mt_MT: Għaġġel quddiem

[ctx: #31354]
en: Rewind
mt_MT: Lura

[ctx: #31355]
en: Movie menu
mt_MT: Menu tal-film

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
mt_MT: Niżżel is-sottotitoli

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
mt_MT: Ara bħala 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
mt_MT: Ibdel il-modalita'

[ctx: #31362]
en: Enabled
mt_MT: Attivat

[ctx: #31390]
en: Skin default
mt_MT: Dehra normali

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
mt_MT: Id-derha normal mingħajr ittri kapitali

[ctx: #31392]
en: Arial based
mt_MT: Ibbażat fuq l-Arial

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
mt_MT: Ħin skedat

[ctx: #31502]
en: TV
mt_MT: Televixin

[ctx: #31503]
en: Add group
mt_MT: Żid grupp

[ctx: #31504]
en: Rename group
mt_MT: Ibdel l-isem ta' grupp

[ctx: #31505]
en: Delete group
mt_MT: Ħassar grupp

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
mt_MT: Gruppi[CR]Disponibbli

[ctx: #31509]
en: Channel group
mt_MT: Grupp ta' stazzjonijiet

[ctx: #31510]
en: Timer set
mt_MT: Issettja l-arloġġ

[ctx: #31511]
en: Channel options
mt_MT: Għażliet tal-istazzjon

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
mt_MT: Tbassir ta' 36 siegħa

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
mt_MT: Tbassir siegħa b'siegħa

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
mt_MT: Tbassir għal tmiem il-ġimgħa

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
mt_MT: Tbassir ġurnata b'ġurnata

[ctx: #31905]
en: Forecast
mt_MT: Tbassir tat-temp

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
mt_MT: Qed tinstab l-informazzjoni tat-tbassir...

[ctx: #31910]
en: Maps
mt_MT: Mappep

[ctx: #31950]
en: WEATHER
mt_MT: TEMP

[ctx: #31951]
en: PICTURES
mt_MT: STAMPI

[ctx: #31952]
en: TV
mt_MT: Televixin

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
mt_MT: VIDJOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
mt_MT: FILMS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
mt_MT: XOWS TELEVIŻIVI

[ctx: #31956]
en: MUSIC
mt_MT: MUŻIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
mt_MT: DOQQ CD

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
mt_MT: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: RADIO
mt_MT: RADJU

[ctx: #31963]
en: Profile name
mt_MT: Isem tal-Profil
