KODI Main - en to mn_MN translation catalogue (30 entries)

[ctx: #31008]
en: Full screen
mn_MN: Бүтэн дэлгэц

[ctx: #31023]
en: Playing
mn_MN: Тоглуулж байна

[ctx: #31024]
en: Page
mn_MN: Хуудас

[ctx: #31026]
en: Misc options
mn_MN: бусад тохиргоонууд

[ctx: #31027]
en: Location
mn_MN: Байрлал

[ctx: #31033]
en: Info
mn_MN: мэдээлэл

[ctx: #31040]
en: Now playing
mn_MN: Одоо тоглуулж байгаа

[ctx: #31042]
en: PLAYING
mn_MN: ТОГЛУУЛЖ БАЙНА

[ctx: #31043]
en: PAUSED
mn_MN: ТҮР ЗОГСООСОН

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
mn_MN: УРАГШ ГҮЙЛГЭХ

[ctx: #31045]
en: REWIND
mn_MN: БУЦААХ

[ctx: #31046]
en: SEEKING
mn_MN: ХАЙХ

[ctx: #31049]
en: End time
mn_MN: Дуусах цаг

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
mn_MN: Өсөхөөр эрэмбэлэх

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
mn_MN: Уруудахаар эрэмбэлэх

[ctx: #31059]
en: Current playlist
mn_MN: Одоогийн тоглох жагсаалт

[ctx: #31102]
en: Background
mn_MN: Арын хэсэг

[ctx: #31111]
en: Hide
mn_MN: Нуух

[ctx: #31112]
en: Options
mn_MN: Тохиргоонууд

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
mn_MN: Саяхан нэмэгдсэн хуурцаг

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
mn_MN: Саяхан нэмэгдсэн видеонууд

[ctx: #31128]
en: Lyrics
mn_MN: Дууны үгс

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
mn_MN: Дөт зам

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
mn_MN: Дууны үгсийн эх үүсвэр

[ctx: #31206]
en: Found
mn_MN: Оллоо

[ctx: #31308]
en: Movie details
mn_MN: Киноны мэдээлэл

[ctx: #31327]
en: Resolution
mn_MN: Нягтаршил

[ctx: #31362]
en: Enabled
mn_MN: Идэвхижүүлэх

[ctx: #31502]
en: TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #31952]
en: TV
mn_MN: ТВ
