KODI Main - en to mi translation catalogue (15 entries)

[ctx: #31006]
en: View options
mi: Tirohia ngā kōwhiringa

[ctx: #31008]
en: Full screen
mi: Mata katoa

[ctx: #31027]
en: Location
mi: Tauwāhi

[ctx: #31049]
en: End time
mi: Wā mutunga

[ctx: #31059]
en: Current playlist
mi: Rārangi ō naianei

[ctx: #31102]
en: Background
mi: He Whakamārama

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
mi: Whakahohe i muri ritenga

[ctx: #31111]
en: Hide
mi: Huna

[ctx: #31112]
en: Options
mi: Ngā Kōwhiringa

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
mi: Ngā Pokatata

[ctx: #31327]
en: Resolution
mi: Taumira

[ctx: #31362]
en: Enabled
mi: Kua whakahohe

[ctx: #31390]
en: Skin default
mi: Kiri taunoa

[ctx: #31910]
en: Maps
mi: Mahere

[ctx: #31963]
en: Profile name
mi: Ingoa Profile
