KODI Main - en to lv_LV translation catalogue (136 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
lv_LV: Nomainiet jūsu

[ctx: #31003]
en: Power options
lv_LV: Enerģijas opcijas

[ctx: #31004]
en: Working...
lv_LV: Darbojas...

[ctx: #31005]
en: Hide information
lv_LV: Slēpt informāciju

[ctx: #31006]
en: View options
lv_LV: Skata opcijas

[ctx: #31007]
en: Video process information
lv_LV: Video procesa informācija

[ctx: #31008]
en: Full screen
lv_LV: Pilnekrāns

[ctx: #31009]
en: Total duration
lv_LV: Kopējais ilgums

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
lv_LV: Aparatūras dekodēšana

[ctx: #31011]
en: Inactive
lv_LV: Neaktīvs

[ctx: #31012]
en: Decoder
lv_LV: Dekoderis

[ctx: #31013]
en: Audio process information
lv_LV: Audio procesa informācija

[ctx: #31014]
en: Memory used
lv_LV: Aizņemtā atmiņa

[ctx: #31023]
en: Playing
lv_LV: Atskaņo

[ctx: #31024]
en: Page
lv_LV: Lapa

[ctx: #31025]
en: Items
lv_LV: Ieraksti

[ctx: #31026]
en: Misc options
lv_LV: Dažādas opcijas

[ctx: #31027]
en: Location
lv_LV: Atrašanās vieta

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
lv_LV: Plakāta ietvars

[ctx: #31029]
en: Fanart
lv_LV: Fanumāksla

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
lv_LV: Sīktēli

[ctx: #31032]
en: Image wrap
lv_LV: Attēla ietvars

[ctx: #31039]
en: Actions
lv_LV: Darbības

[ctx: #31040]
en: Now playing
lv_LV: Pašreiz atskaņo

[ctx: #31042]
en: PLAYING
lv_LV: ATSKAŅO

[ctx: #31043]
en: PAUSED
lv_LV: IEPAUZĒTS

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
lv_LV: TĪT UZ PRIEKŠU

[ctx: #31045]
en: REWIND
lv_LV: ATTĪT ATPAKAĻ

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lv_LV: MEKLĒŠANA

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
lv_LV: Vizualizācijas sagataves

[ctx: #31049]
en: End time
lv_LV: Beigu laiks

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lv_LV: Kārtot: augošā secībā

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lv_LV: Kārtot: dilstošā secībā

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lv_LV: Atvērt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lv_LV: Saglabāt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lv_LV: Aizvērt atskaņošanas sarakstu

[ctx: #31058]
en: System music files
lv_LV: Sistēmas mūzikas faili

[ctx: #31059]
en: Current playlist
lv_LV: Pašreizējais atskaņošanas saraksts

[ctx: #31061]
en: Current selected
lv_LV: Pašreizējais atlasīts

[ctx: #31101]
en: Home screen options
lv_LV: Mājas ekrāna opcijas

[ctx: #31102]
en: Background
lv_LV: Fons

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
lv_LV: Rādīt "Iepauzēts" attēlu slaidrādē

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
lv_LV: Atskaņot rullīšus logā [COLOR=grey3](Tikai video informācijas dialogs)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
lv_LV: Dažādas opcijas

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
lv_LV: Paslēpt karogus, kas nolasīti no video failu nosaukumiem [COLOR=grey3](Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
lv_LV: Slēpt galvenās izvēlnes pogas

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
lv_LV: Ieslēgt pielāgotu fonu

[ctx: #31110]
en: Background path:
lv_LV: Fona ceļš:

[ctx: #31111]
en: Hide
lv_LV: Slēpt

[ctx: #31112]
en: Options
lv_LV: Opcijas

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
lv_LV: Rādīt nesen pievienotos albumus

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
lv_LV: Rādīt nesen pievienotos video

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
lv_LV: Slēpt fona fanumākslu

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
lv_LV: Slēpt EPG, ja kanāla logā ir pieejams RDS

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
lv_LV: Rādīt fonā "Šobrīd atskaņo" video

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
lv_LV: Rādīt fonā "Šobrīd atskaņo" vizualizāciju

[ctx: #31128]
en: Lyrics
lv_LV: Dziesmu vārdi

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
lv_LV: Slēpt fanumākslu pilnekrāna vizualizācijā

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
lv_LV: Dziesmu vārdu pielikums

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
lv_LV: Sākumlapas video apakšizvēlne

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
lv_LV: Sākumlapas mūzikas apakšizvēlne

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
lv_LV: Sākumlapas attēlu apakšizvēlne

[ctx: #31140]
en: Music OSD
lv_LV: Mūzikas OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
lv_LV: Iestatījumu līmenis

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
lv_LV: Saīsnes

[ctx: #31203]
en: Choose your song
lv_LV: Izvēlieties savu dziesmu

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
lv_LV: Dziesmu vārdu avots

[ctx: #31206]
en: Found
lv_LV: Atrada

[ctx: #31207]
en: Find more items
lv_LV: Atrast vairāk ierakstu

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
lv_LV: Gaidāmās sērijas

[ctx: #31300]
en: Current temperature
lv_LV: Pašreizējā temperatūra

[ctx: #31301]
en: Last updated
lv_LV: Pēdējo reizi atjaunināts

[ctx: #31303]
en: Data provider
lv_LV: Datu piegādātājs

[ctx: #31308]
en: Movie details
lv_LV: Filmas detaļas

[ctx: #31309]
en: Memory used:
lv_LV: Aizņemtā atmiņa:

[ctx: #31310]
en: Track number
lv_LV: Celiņa numurs

[ctx: #31319]
en: Selected profile
lv_LV: Atlasītais profils

[ctx: #31320]
en: Last logged in
lv_LV: Pēdējoreiz pieslēdzies

[ctx: #31322]
en: Aired
lv_LV: Ēterā

[ctx: #31325]
en: Playlist options
lv_LV: Atskaņošanas saraksta opcijas

[ctx: #31326]
en: Created
lv_LV: Izveidots

[ctx: #31327]
en: Resolution
lv_LV: Izšķirtspēja

[ctx: #31328]
en: Recently added
lv_LV: Nesen pievienots

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
lv_LV: [B]Taimeris iestatīts![/B] [COLOR=grey2] - Sistēmas auto izslēgšana pēc[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
lv_LV: Spiediet pogu, lai atskaņotu[CR][CR]filmas rullīti

[ctx: #31331]
en: Album details
lv_LV: Albuma detaļas

[ctx: #31351]
en: Pause
lv_LV: Pauze

[ctx: #31352]
en: Stop
lv_LV: Apturēt

[ctx: #31353]
en: Fast forward
lv_LV: Patīt uz priekšu

[ctx: #31354]
en: Rewind
lv_LV: Attīt atpakaļ

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lv_LV: Filmas izvēlne

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
lv_LV: Lejupielādēt subtitrus

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
lv_LV: Skatīties 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
lv_LV: Mainīt režīmu

[ctx: #31362]
en: Enabled
lv_LV: Ieslēgts

[ctx: #31390]
en: Skin default
lv_LV: Apvalka noklusējums

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
lv_LV: Apvalka noklusējums ar maziem burtiem

[ctx: #31392]
en: Arial based
lv_LV: Balstīts uz Arial

[ctx: #31411]
en: First run help...
lv_LV: Palīdzība pirmajā reizē...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
lv_LV: Šī cilne nozīmē, ka aiz loga malas ir izvēlne, kas satur sekcijas papildus opcijas. Lai piekļūtu izvēlnei, navigējiet ar tālvadības pulti vai tastatūru pa kreisi, vai novietojiet peles kursoru virs cilnes. [CR][CR]Spiediet "OK", lai aizvērtu šo dialogu. Tas vairs neparādīsies.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lv_LV: Pieejami lokālie subtitri

[ctx: #31420]
en: Login
lv_LV: Pieteikšanās

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lv_LV: Atlasiet savu Kodi lietotāja profilu,[CR]lai pieslēgtos un turpinātu

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
lv_LV: Uzsākot rādīt vai paslēpt pieteikšanās logu.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
lv_LV: Atlasīt profilu, ko izmantot uzsākot, ja pieteikšanās logs ir izslēgts.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
lv_LV: [B]ATSKAŅOTĀJA IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet atskaņošanas laikā pieejamās darbības · Pārvaldiet, kā mediju saturs tiek atskaņots

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
lv_LV: [B]BIBLIOTĒKAS IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet, kā bibliotēkas un failu skatos tiek attēlots mediju saturs ·  Pārvaldiet navigāciju pa bibliotēkas sarakstiem un skatiem · Pārvaldiet mediju datubāzes opcijas

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
lv_LV: [B]PVR IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet kanālu un gida iespējas  · Pārvaldiet Live TV un ierakstu veikšanu

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
lv_LV: [B]PIELIKUMU IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet savus instalētos pielikumus · Pārlūkojiet un instalējiet pielikumus no kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
lv_LV: [B]SERVISU IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet un pielāgojiet mediju koplietošanas servisus · Pārvadiet tīmekļa serveri · Pārvaldiet un pielāgojiet laikapstākļu serveri

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
lv_LV: [B]SISTĒMAS IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet ekrānu · Pārvaldiet skaņu · Pārvaldiet piekļuvi Internetam · Pārvaldiet elektrības patēriņu· Pārvaldiet reģistrēšanu

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
lv_LV: [B]SASKARNES IESTATĪJUMI[/B][CR][CR]Pārvaldiet apvalku · Pārvaldiet reģionu · Pārvaldiet kontroli · Pārvaldiet ekrānsaudzētāju · Pārvaldiet galveno slēdzeni

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
lv_LV: Ieplānotais laiks

[ctx: #31503]
en: Add group
lv_LV: Pievienot grupu

[ctx: #31504]
en: Rename group
lv_LV: Pārsaukt grupu

[ctx: #31505]
en: Delete group
lv_LV: Dzēst grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lv_LV: Pieejamās[CR]grupas

[ctx: #31509]
en: Channel group
lv_LV: Kanāla grupa

[ctx: #31510]
en: Timer set
lv_LV: Taimeris iestatīts

[ctx: #31511]
en: Channel options
lv_LV: Kanāla opcijas

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
lv_LV: 36 stundu prognoze

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
lv_LV: Prognoze pa stundām

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
lv_LV: Prognoze nedēļas nogalei

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
lv_LV: Prognoze pa dienām

[ctx: #31905]
en: Forecast
lv_LV: Prognoze

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lv_LV: Uzmeklēju laikaprognozi...

[ctx: #31910]
en: Maps
lv_LV: Kartes

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lv_LV: LAIKAPSTĀKĻI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lv_LV: ATTĒLI

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lv_LV: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lv_LV: FILMAS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lv_LV: TV PĀRRAIDES

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lv_LV: MŪZIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lv_LV: ATSKAŅOT DISKU

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lv_LV: SISTĒMA

[ctx: #31963]
en: Profile name
lv_LV: Profila vārds
