KODI Main - en to lt_LT translation catalogue (150 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
lt_LT: Pakeisk savo

[ctx: #31001]
en: GAMES
lt_LT: ŽAIDIMAI

[ctx: #31002]
en: [B]GAME SETTINGS[/B][CR][CR]Configure rewind support & options ·  Configure keyboard use and number of keyboard players
lt_LT: [B]ŽAIDIMŲ NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti atsukimo palaikymą ir parinktis · Konfigūruoti klaviatūros naudojimą ir žaidėjų su klaviatūra skaičių

[ctx: #31003]
en: Power options
lt_LT: Maitinimo parinktys

[ctx: #31004]
en: Working...
lt_LT: Veikia...

[ctx: #31005]
en: Hide information
lt_LT: Slėpti informaciją

[ctx: #31006]
en: View options
lt_LT: Rodinio parinkys

[ctx: #31007]
en: Video process information
lt_LT: Video apdorojimo informacija

[ctx: #31008]
en: Full screen
lt_LT: Visas ekranas

[ctx: #31009]
en: Total duration
lt_LT: Bendra trukmė

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
lt_LT: Aparatinės įrangos dekodavimas

[ctx: #31011]
en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

[ctx: #31012]
en: Decoder
lt_LT: Dekoderis

[ctx: #31013]
en: Audio process information
lt_LT: Garso apdorojimo informacija

[ctx: #31014]
en: Memory used
lt_LT: Naudojama atminties

[ctx: #31015]
en: Minute
lt_LT: Minutė

[ctx: #31016]
en: Elapsed time
lt_LT: Praėjęs laikas

[ctx: #31023]
en: Playing
lt_LT: Atkuriama

[ctx: #31024]
en: Page
lt_LT: Puslapis

[ctx: #31025]
en: Items
lt_LT: Elementai

[ctx: #31026]
en: Misc options
lt_LT: Įvairios parinktys

[ctx: #31027]
en: Location
lt_LT: Vieta

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
lt_LT: Plakatų karusėlė

[ctx: #31029]
en: Fanart
lt_LT: FanArt

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
lt_LT: Miniatiūros

[ctx: #31032]
en: Image wrap
lt_LT: Atvaizdų karusėlė

[ctx: #31033]
en: Info
lt_LT: Informacija

[ctx: #31039]
en: Actions
lt_LT: Veiksmai

[ctx: #31040]
en: Now playing
lt_LT: Dabar atkuriama

[ctx: #31042]
en: PLAYING
lt_LT: ATKŪRIMAS

[ctx: #31043]
en: PAUSED
lt_LT: PAUZĖ

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
lt_LT: PRASUKTI PIRMYN

[ctx: #31045]
en: REWIND
lt_LT: PRASUKTI ATGAL

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lt_LT: PAIEŠKA

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
lt_LT: Vizualizacijų parinktys

[ctx: #31049]
en: End time
lt_LT: Pabaigos laikas

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt_LT: Rūšiuoti: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt_LT: Rūšiuoti: mažėjančiai

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lt_LT: Atidaryti grojaraštį

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lt_LT: Išsaugoti grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lt_LT: Uždaryti grojaraštį

[ctx: #31058]
en: System music files
lt_LT: Sistemos muzikos failai

[ctx: #31059]
en: Current playlist
lt_LT: Dabartinis grojaraštis

[ctx: #31061]
en: Current selected
lt_LT: Dabartinis pasirinktas

[ctx: #31101]
en: Home screen options
lt_LT: Pradinio ekrano parinktys

[ctx: #31102]
en: Background
lt_LT: Fonas

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
lt_LT: Rodyti "Pauzė" nuotraukų skaidrių peržiūroje

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
lt_LT: Atkurti anonsus lange [COLOR=grey3](Video informacijos dialogas)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
lt_LT: Įvairios parinktys

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
lt_LT: Slėpti žymes video failų varduose [COLOR=grey3](pvz., Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
lt_LT: Slėpti pagrindinio meniu mygtukus

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
lt_LT: Įjungti savo foną

[ctx: #31110]
en: Background path:
lt_LT: Fono kelias:

[ctx: #31111]
en: Hide
lt_LT: Slėpti

[ctx: #31112]
en: Options
lt_LT: Parinktys

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
lt_LT: Rodyti neseniai pridėtus albumus

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
lt_LT: Rodyti neseniai pridėtus video įrašus

[ctx: #31118]
en: Home page "Add-ons" submenu
lt_LT: Pradinio lango "Priedų" submeniu

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
lt_LT: Slėpti fono Fanart

[ctx: #31120]
en: Home page "Games" submenu
lt_LT: Pradinio puslapio "Žaidimų" submeniu

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
lt_LT: Slėpti EPG, jei kanalo lange yra RDS

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
lt_LT: Rodyti "Dabar atkuriamą" video įrašą fone

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
lt_LT: Rodyti "Dabar atkuriamos" muzikos vizualizaciją fone

[ctx: #31128]
en: Lyrics
lt_LT: Dainų žodžiai

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
lt_LT: Slėpti Fanart viso ekrano vizualizacijoje

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
lt_LT: Dainos žodžių priedas

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
lt_LT: Pradinio puslapio "Video" submeniu

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
lt_LT: Pradinio puslapio "Muzikos" submeniu

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
lt_LT: Pradinio puslapio "Nuotraukų" submeniu

[ctx: #31140]
en: Music OSD
lt_LT: Muzikos OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
lt_LT: Nustatymų lygis

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
lt_LT: Nuorodos

[ctx: #31203]
en: Choose your song
lt_LT: Pasirinkite dainą

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
lt_LT: Dainos žodžių šaltinis

[ctx: #31206]
en: Found
lt_LT: Rasta

[ctx: #31207]
en: Find more items
lt_LT: Rasti daugiau elementų

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
lt_LT: Artimiausi epizodai

[ctx: #31300]
en: Current temperature
lt_LT: Dabartinė temperatūra

[ctx: #31301]
en: Last updated
lt_LT: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31303]
en: Data provider
lt_LT: Duomenų tiekėjas

[ctx: #31308]
en: Movie details
lt_LT: Filmo duomenys

[ctx: #31309]
en: Memory used:
lt_LT: Naudojama atminties:

[ctx: #31310]
en: Track number
lt_LT: Takelio numeris

[ctx: #31319]
en: Selected profile
lt_LT: Pasirinktas profilis

[ctx: #31320]
en: Last logged in
lt_LT: Paskutinis prisijungimas

[ctx: #31322]
en: Aired
lt_LT: Transliuotas

[ctx: #31325]
en: Playlist options
lt_LT: Grojaraščio parinktys

[ctx: #31326]
en: Created
lt_LT: Sukurtas

[ctx: #31327]
en: Resolution
lt_LT: Raiška

[ctx: #31328]
en: Recently added
lt_LT: Neseniai pridėta

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
lt_LT: [B]Laikmatis nustatytas![/B] [COLOR=grey2] - Sistemos automatinis išjungimas po[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
lt_LT: Spauskite mygtuką, norėdami atkurti[CR][CR]filmo anonsą

[ctx: #31331]
en: Album details
lt_LT: Albumo informacija

[ctx: #31351]
en: Pause
lt_LT: Pauzė

[ctx: #31352]
en: Stop
lt_LT: Stabdyti

[ctx: #31353]
en: Fast forward
lt_LT: Prasukti pirmyn

[ctx: #31354]
en: Rewind
lt_LT: Prasukti atgal

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lt_LT: Filmo meniu

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
lt_LT: Atsisiųsti subtitrus

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
lt_LT: Žiūrėti 2D režimu

[ctx: #31361]
en: Change mode
lt_LT: Pakeisti režimą

[ctx: #31362]
en: Enabled
lt_LT: Įjungta

[ctx: #31390]
en: Skin default
lt_LT: Dabartinė teminė išvaizda

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
lt_LT: Kaip numatyta, tik be didžiųjų

[ctx: #31392]
en: Arial based
lt_LT: Arial pagrindu

[ctx: #31411]
en: First run help...
lt_LT: Pirmo paleidimo pagalba...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
lt_LT: Šis skirtukas reiškia, kad šio lango krašte yra meniu, kuriame yra papildomų parinkčių šiam skyriui. Norėdami atidaryti meniu, pereikite į kairę, naudojant nuotolinio valdymo pultą ar klaviatūrą arba užeikite pelės žymekliu virš skirtuko.[CR][CR]Norėdami uždaryti šį langą spauskite "OK",  ir jis daugiau nebus rodomas.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lt_LT: Prieinami vietiniai subtitrai

[ctx: #31420]
en: Login
lt_LT: Prisijungti

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lt_LT: Pasirinkite savi Kodi profilį,[CR]norėdami prisijungti ir tęsti

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
lt_LT: Rodyti arba slėpti prisijungimo ekraną paleidimo metu.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
lt_LT: Pasirinkite profilį, kuris bus naudojamas paleidimo metu, kai prisijungimo langas išjungtas.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
lt_LT: [B]GROTUVO NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti veiksmus, kurie gali būti naudojami atkūrimo metu · Konfigūruoti kaip atkuriamas media turinys

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
lt_LT: [B]BIBLIOTEKOS NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti kaip bibliotekos/failų rodiniai atvaizduoja turinį · Konfigūruoti naršymą bibliotekos sąrašuose/rodiniuose · Konfigūruoti duomenų bazės parinktis

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
lt_LT: [B]PVR NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti kaip turi būti tvarkomi kanalai ir gidas · Konfigūruoti kaip turi būti tvarkomi televizijos įrašymai

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
lt_LT: [B]PRIEDŲ NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti įdiegtus priedus · Naršyti ir įdiegti priedus iš kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
lt_LT: [B]PASLAUGŲ NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti ir tvarkyti dalinimosi media įrašais paslaugas · Konfigūruoti žiniatinklio serverį · Konfigūruoti ir tvarkyti orų paslaugą

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
lt_LT: [B]SISTEMOS NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti ekraną · Konfigūruoti garsą · Konfigūruoti interneto prieigą · Konfigūruoti energijos taupymą · Konfigūruoti derinimą

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
lt_LT: [B]SĄSAJOS NUSTATYMAI[/B][CR][CR]Konfigūruoti teminę išvaizdą · Konfigūruoti regioną · Konfigūruoti valdymą · Konfigūruoti ekrano užsklandą · Konfigūruoti valdytojo užraktą

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
lt_LT: Suplanuotas laiaks

[ctx: #31502]
en: TV
lt_LT: Televizija

[ctx: #31503]
en: Add group
lt_LT: Pridėti grupę

[ctx: #31504]
en: Rename group
lt_LT: Pervadinti grupę

[ctx: #31505]
en: Delete group
lt_LT: Pašalinti grupę

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lt_LT: Galimos[CR]grupės

[ctx: #31509]
en: Channel group
lt_LT: Kanalo grupė

[ctx: #31510]
en: Timer set
lt_LT: Laikmatis nustatytas

[ctx: #31511]
en: Channel options
lt_LT: Kanalo parinktys

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
lt_LT: 36 valandų prognozė

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
lt_LT: Valandinė prognozė

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
lt_LT: Savaitgalio prognozė

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
lt_LT: Dienos prognozė

[ctx: #31905]
en: Forecast
lt_LT: Prognozė

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lt_LT: Atsiunčiama prognozės informacija...

[ctx: #31910]
en: Maps
lt_LT: Žemėlapai

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lt_LT: ORAI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lt_LT: NUOTRAUKOS

[ctx: #31952]
en: TV
lt_LT: TELEVIZIJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lt_LT: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lt_LT: FILMAI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lt_LT: TV LAIDOS

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lt_LT: MUZIKA

[ctx: #31957]
en: ADD-ONS
lt_LT: PRIEDAI

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lt_LT: ATKURTI DISKĄ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lt_LT: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: RADIO
lt_LT: RADIJAS

[ctx: #31961]
en: Timeshift
lt_LT: Laiko poslinkis

[ctx: #31962]
en: Choose kind of profile identification
lt_LT: Pasirinkite profilio identifikacijos būdą

[ctx: #31963]
en: Profile name
lt_LT: Profilio vardas

[ctx: #31964]
en: Profile avatar
lt_LT: Profilio avataras
