KODI Main - en to hy_AM translation catalogue (59 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
hy_AM: Ընթացքում է ...

[ctx: #31008]
en: Full screen
hy_AM: Ամբողջ էկրանով

[ctx: #31023]
en: Playing
hy_AM: Նվագարկում է

[ctx: #31024]
en: Page
hy_AM: Էջ

[ctx: #31025]
en: Items
hy_AM: Պիտույք

[ctx: #31027]
en: Location
hy_AM: Տեղը

[ctx: #31033]
en: Info
hy_AM: Ինֆո

[ctx: #31039]
en: Actions
hy_AM: Գործողություններ

[ctx: #31042]
en: PLAYING
hy_AM: ՆՎԱԳԱՐԿԵԼ

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hy_AM: ԴԱԴԱՐ

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
hy_AM: ԱՌԱՋ

[ctx: #31045]
en: REWIND
hy_AM: ՀԵՏԴԱՐՁ

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hy_AM: ՓՆՏՐԵԼ

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hy_AM: Աճողական

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hy_AM: Նվազող

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hy_AM: Բացել նվագացանկը

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hy_AM: Հիշել նվագացանկը

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hy_AM: Փակել նվագացանկը

[ctx: #31058]
en: System music files
hy_AM: Համակարգի երաժշտական ֆայլեր

[ctx: #31059]
en: Current playlist
hy_AM: Ընթացիկ նվագացանկ

[ctx: #31101]
en: Home screen options
hy_AM: Հիմնական էկրանի տարբերակներ

[ctx: #31102]
en: Background
hy_AM: Ֆոն

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
hy_AM: Այլ տարբերակներ

[ctx: #31110]
en: Background path:
hy_AM: Ֆոնի տեղակայում.

[ctx: #31111]
en: Hide
hy_AM: Թաքցնել

[ctx: #31112]
en: Options
hy_AM: Տարբերակներ

[ctx: #31128]
en: Lyrics
hy_AM: Երգի բառեր

[ctx: #31140]
en: Music OSD
hy_AM: Երգերի OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
hy_AM: Կարգավորումների խորություն

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
hy_AM: Հղումներ

[ctx: #31206]
en: Found
hy_AM: Գտնվեց

[ctx: #31303]
en: Data provider
hy_AM: Տվյալների մատակարար

[ctx: #31322]
en: Aired
hy_AM: Եթերում է

[ctx: #31326]
en: Created
hy_AM: Ստեղծված

[ctx: #31327]
en: Resolution
hy_AM: Թույլատվություն

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
hy_AM: [B]Ժամանակացույցը մեկնարկվեց![/B] [COLOR=grey2] - Համակարգը ավտոմատ կանջատվի[/COLOR]

[ctx: #31351]
en: Pause
hy_AM: Դադար

[ctx: #31352]
en: Stop
hy_AM: Կանգ

[ctx: #31354]
en: Rewind
hy_AM: Հետդարձ

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hy_AM: Ֆիլմերի ցանկ

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
hy_AM: Դիտել որպես 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
hy_AM: Փոխել ռեժիմը

[ctx: #31362]
en: Enabled
hy_AM: Միացված

[ctx: #31390]
en: Skin default
hy_AM: Հիմնական տեսք

[ctx: #31392]
en: Arial based
hy_AM: Arial-հիմքով

[ctx: #31420]
en: Login
hy_AM: Մուտք

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
hy_AM: Միանալու ժամանակ ցուցադրել կամ թաքցնել մուտքի պատուհանը

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
hy_AM: Եթե թաքցված է մուտքի պատուհանը, նշել այն պրոֆիլը, որը կկիրառվի միանալիս

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hy_AM: Հասանելի[CR]խումբ

[ctx: #31905]
en: Forecast
hy_AM: Տեսություն

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hy_AM: Եղանակի տեսություն

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hy_AM: ԵՂԱՆԱԿ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hy_AM: ՆԿԱՐՆԵՐ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hy_AM: ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hy_AM: ՖԻԼՄԵՐ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hy_AM: TV ԾՐԱԳՐԵՐ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hy_AM: ԵՐԳ-ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅՈՒՆ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hy_AM: ՆՎԱԳԱՐԿԵԼ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hy_AM: ՀԱՄԱԿԱՐԳ
