KODI Main - en to he_IL translation catalogue (491 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
he_IL: שינוי

[ctx: #31001]
en: GAMES
he_IL: משחקים

[ctx: #31002]
en: [B]GAME SETTINGS[/B][CR][CR]Configure rewind support & options ·  Configure keyboard use and number of keyboard players
he_IL: [B]הגדרות משחק[/B][CR][CR]הגדר חזרה לאחור תמיכה ואפשרויות · קביעת תצורה של לוח המקשים ומספר נגני המקלדת

[ctx: #31003]
en: Power options
he_IL: אפשרויות כיבוי

[ctx: #31004]
en: Working...
he_IL: עסוק...

[ctx: #31005]
en: Hide information
he_IL: הסתר פרטים

[ctx: #31006]
en: View options
he_IL: ‎הצג אפשרויות

[ctx: #31007]
en: Video process information
he_IL: פרטי עיבוד וידאו

[ctx: #31008]
en: Full screen
he_IL: מסך מלא

[ctx: #31009]
en: Total duration
he_IL: משך כולל

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
he_IL: פיענוח חומרתי

[ctx: #31011]
en: Inactive
he_IL: לא פעיל

[ctx: #31012]
en: Decoder
he_IL: מפענח

[ctx: #31013]
en: Audio process information
he_IL: פרטי עיבוד קול

[ctx: #31014]
en: Memory used
he_IL: זיכרון בשימוש

[ctx: #31015]
en: Minute
he_IL: דקה

[ctx: #31017]
en: Info button
he_IL: לחצן מידע

[ctx: #31018]
en: Last video played
he_IL: נוגן לאחרונה

[ctx: #31019]
en: Eject or load DVD drive
he_IL: הוצא או טען את כונן ה-DVD

[ctx: #31020]
en: Automatic suggestion
he_IL: הצעות אוטומטיות

[ctx: #31021]
en: Enable trailers button
he_IL: אפשר לחצן קדימונים

[ctx: #31022]
en: Enable playlist at startup
he_IL: אפשר רשימת ניגון בעת האתחול

[ctx: #31023]
en: Playing
he_IL: מנגן

[ctx: #31024]
en: Page
he_IL: דף

[ctx: #31025]
en: Items
he_IL: פריטים

[ctx: #31026]
en: Misc options
he_IL: אפשרויות שונות

[ctx: #31027]
en: Location
he_IL: מיקום

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
he_IL: רצועת פוסטרים

[ctx: #31029]
en: Fanart
he_IL: פאנארט

[ctx: #31030]
en: Full wall
he_IL: קיר מלא

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
he_IL: תמונות ממוזערות

[ctx: #31032]
en: Image wrap
he_IL: רצועת תמונות

[ctx: #31033]
en: Info
he_IL: פרטים

[ctx: #31034]
en: Enable media info on fullscreen playback
he_IL: אפשר פרטי מדיה על הניגון במסך מלא

[ctx: #31035]
en: Use extra thumbs
he_IL: תשתמש בתמונות ממוזערות נוספות

[ctx: #31036]
en: Please set path to UPnP server
he_IL: נא הגדר נתיב לשרת UPnP

[ctx: #31037]
en: Image only minimum popup seekbar
he_IL: תמונות קונפלואנס

[ctx: #31038]
en: Select item to swap
he_IL: בחר פריט החלפה

[ctx: #31039]
en: Actions
he_IL: פעולות

[ctx: #31040]
en: Now playing
he_IL: מנגן כעת

[ctx: #31041]
en: UPnP error
he_IL: שגיאת UPnP

[ctx: #31042]
en: PLAYING
he_IL: מנגן

[ctx: #31043]
en: PAUSED
he_IL: הפסקה

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
he_IL: הרץ קדימה

[ctx: #31045]
en: REWIND
he_IL: הרצה אחורה

[ctx: #31046]
en: SEEKING
he_IL: מחפש

[ctx: #31047]
en: PLAY SPEED
he_IL: מהירות ניגון

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
he_IL: ‎הגדרות חיזוי

[ctx: #31049]
en: End time
he_IL: אחרית הימים

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
he_IL: סדר מיון: עולה

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
he_IL: סדר מיון: יורד

[ctx: #31052]
en: New banners
he_IL: כרזות חדשות

[ctx: #31053]
en: Watched banners
he_IL: כרזות שנצפו

[ctx: #31055]
en: Open playlist
he_IL: פתח רשימת ניגון

[ctx: #31056]
en: Save playlist
he_IL: שמור רשימת ניגון

[ctx: #31057]
en: Close playlist
he_IL: סגור רשימת ניגון

[ctx: #31058]
en: System music files
he_IL: קבצי מוזיקת מערכת

[ctx: #31059]
en: Current playlist
he_IL: ‎רשימת השמעה נוכחית

[ctx: #31061]
en: Current selected
he_IL: בחירה נוכחית

[ctx: #31062]
en: Episode backdrop
he_IL: רקע לפרק

[ctx: #31063]
en: Show volume buttons
he_IL: הצג לחצני עוצמת הקול

[ctx: #31064]
en: Volume buttons small jump
he_IL: קפיצה קטנה של לחצני עוצמת הקול

[ctx: #31065]
en: Favourites button action
he_IL: פעולת לחצן המועדפים

[ctx: #31066]
en: Enable original confluence popup seek bar
he_IL: אפשר סרגל חיפוש מקורי של קונפלואנס

[ctx: #31067]
en: Enable CD wall as fallback background of playing albums
he_IL: אפשר קיר תקליטורים כרקע איחזור של ניגון אלבומים

[ctx: #31068]
en: Enable fanart animation of playing media
he_IL: לאפשר אנימציית פאנארטלפעלת מדיה

[ctx: #31069]
en: Enable home floor
he_IL: אפשר מדף בית

[ctx: #31070]
en: Enable list item background fanart
he_IL: אפשר פאנארט לרקע פריט רשימה

[ctx: #31071]
en: Enable now playing info
he_IL: אפשר מידע למנגן עכשיו

[ctx: #31072]
en: Home top left info area
he_IL: אזור מידע בית בצד השמאלי העליון

[ctx: #31073]
en: Enable home stats bar
he_IL: אפשר סרגל סטטיסטיקה בית

[ctx: #31074]
en: Enable large home widgets
he_IL: אפשר יישומונים גדולים במסך הבית

[ctx: #31075]
en: Enable episode thumbnails
he_IL: אפשר תמונות ממוזערות לפרק

[ctx: #31076]
en: Enable raindrop effect
he_IL: אפשר אפקט טיפות גשם

[ctx: #31077]
en: Shutdown menu
he_IL: תפריט כיבוי

[ctx: #31078]
en: Power button action
he_IL: פעולת כפתור כיבוי

[ctx: #31079]
en: Hide power button
he_IL: הסתר לחצן ההפעלה

[ctx: #31080]
en: Floor button options
he_IL: אפשרויות לחצן תחתון

[ctx: #31081]
en: Enable clock and date display
he_IL: אפשר תצוגת שעון ותאריך

[ctx: #31082]
en:  (if not master)
he_IL:  (אם לא משתמש ראשי)

[ctx: #31083]
en: Kodi icon
he_IL: סמליל קודי

[ctx: #31084]
en: Enable kodi intro movie
he_IL: אפשר סרטון פתיחה לקודי

[ctx: #31085]
en: Shuffle on
he_IL: אקראי - מופעל

[ctx: #31086]
en: Repeat all on
he_IL: חזרה על הכל -מופעל

[ctx: #31087]
en: Repeat one on
he_IL: חזרה על אחד -מופעל

[ctx: #31088]
en: of
he_IL: מתוך

[ctx: #31089]
en: Enable PVR recording info
he_IL: אפשר מידע הקלטת PVR

[ctx: #31090]
en: Use wide banners
he_IL: תשתמש בכרזות רחבות

[ctx: #31091]
en: Wake on lan ping
he_IL: שלח ping עבור WOL

[ctx: #31093]
en: Ping MAC address
he_IL: שלח פינג לכתובת MAC

[ctx: #31094]
en: Enable WOL ping
he_IL: אפשר פינג ל-WOL

[ctx: #31095]
en: WOL ping timer
he_IL: שעון עצר ל-WOL

[ctx: #31096]
en: Enable suggested movies or TV shows info
he_IL: אפשר סרטים מוצעים או מידע סדרות

[ctx: #31097]
en: Enable Floor Return Buttons (for touch)
he_IL: אפשר כפתורי חזרה(עבור מסך מגע)

[ctx: #31098]
en: Top left widget on all screens
he_IL: יישומון העליון בצד שמאל על כל המסכים

[ctx: #31099]
en: Use extra fanart on navigation
he_IL: שימוש בפאנארט נוסף על בניווט

[ctx: #31100]
en: Weather fanart
he_IL: ‎הגדר פאנארט מזג אוויר

[ctx: #31101]
en: Home screen options
he_IL: אפשרויות מסך הבית

[ctx: #31102]
en: Background
he_IL: רקע

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
he_IL: הצג \'מושהה\' במצגת תמונות

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
he_IL: נגן קדימונים בחלון [COLOR=grey3](דיאלוג פרטי וידאו בלבד)[/COLOR]

[ctx: #31105]
en: Artwork
he_IL: תצוגה מקדימה

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
he_IL: אפשרויות שונות

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
he_IL: הסתר סימון \'נצפה\' משמות קבצי וידאו [COLOR=grey3](Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
he_IL: הסתר לחצני תפריט ראשי

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
he_IL: אפשר רקע מותאם אישית

[ctx: #31110]
en: Background path:
he_IL: נתיב תמונת רקע:

[ctx: #31111]
en: Hide
he_IL: הסתר

[ctx: #31112]
en: Options
he_IL: אפשרויות

[ctx: #31113]
en: Choices
he_IL: אפשרויות

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
he_IL: הצג אלבומים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
he_IL: הצג וידאו שנוסף לאחרונה

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
he_IL: נטרל הצגת פאנארט כרקע

[ctx: #31121]
en: Show plot info on info screen
he_IL: הצג פרטי עלילה על מסך מידע

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
he_IL: הסתר לוח שידורים מחלון ערוץ אם זמין מידע RDS

[ctx: #31123]
en: Popup:
he_IL: מוקפץ:

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
he_IL: הצג וידאו \'מנגן כעת\' כרקע

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
he_IL: הצג חיזוי \'מנגן כעת \' כרקע

[ctx: #31128]
en: Lyrics
he_IL: מילות שירים

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
he_IL: הסתר פאנארט כאשר חיזוי מוצג במסך מלא

[ctx: #31130]
en: Hide favorites button
he_IL: הסתר לחצן מועדפים

[ctx: #31131]
en: Hide top left info on windows
he_IL: להסתיר מידע שמאלי עליון בחלונות

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
he_IL: הרחבת מילות שירים

[ctx: #31133]
en: Minimize on exit button
he_IL: מזער בעת לחצן יציאה

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
he_IL: תת-תפריט וידאו במסך הבית

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
he_IL: תת-תפריט מוזיקה במסך הבית

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
he_IL: תת-תפריט תמונות במסך הבית

[ctx: #31137]
en: Enable low main menu bar
he_IL: אפשר סרגל תפריטים ראשית נמוך

[ctx: #31138]
en: Play party mode music on screensaver
he_IL: נגן מוזיקה במצב מסיבה כששומר מסך מופעל

[ctx: #31139]
en: Enable automatic fullscreen music playback
he_IL: אפשר השמעת מוסיקה אוטומטי במסך מלא

[ctx: #31140]
en: Music OSD
he_IL: מסך תצוגת מוזיקה

[ctx: #31141]
en: Hide page count info
he_IL: הסתר נתוני ספירת עמוד

[ctx: #31142]
en: Settings level
he_IL: רמת הגדרות

[ctx: #31143]
en: Kodi
he_IL: קודי

[ctx: #31144]
en: Windows home server
he_IL: שרת ביתי של Windows

[ctx: #31145]
en: Plex
he_IL: פלקס

[ctx: #31146]
en: Enable busy animation
he_IL: אפשר הנפשת עסוק

[ctx: #31147]
en: Setup UPnP library
he_IL: התקן ספריית UPnP

[ctx: #31148]
en: Enable UPnP client mode
he_IL: אפשר מצב לקוח UPnP

[ctx: #31149]
en: UPnP server type
he_IL: סוג שרת UPnP

[ctx: #31150]
en: Select UPnP server
he_IL: בחר שרת UPnP

[ctx: #31151]
en: Restart kodi instead of system reboot
he_IL: הפעל מחדש את קודי במקום את מערכת הפעלה

[ctx: #31152]
en: Enable kiosk mode
he_IL: אפשר מצב קיוסק

[ctx: #31153]
en: Show minimal picture info
he_IL: הצג מידע תמונה מינימלי

[ctx: #31154]
en: Notifications at top left
he_IL: הודעות בצד שמאל למעלה

[ctx: #31155]
en: Show global search button on bottom left
he_IL: הצג לחצן חיפוש גלובלי בצד התחתון השמאלי

[ctx: #31157]
en: Enable manual opening of media views slide menu
he_IL: אפשר פתיחה ידנית של תפריט השקופיות של תצוגת מדיה

[ctx: #31158]
en: Never
he_IL: אף פעם

[ctx: #31159]
en: Permanently
he_IL: לתמיד

[ctx: #31188]
en: Random concerts
he_IL: הופעות אקראיות

[ctx: #31189]
en: Recent concerts
he_IL: הופעות אחרונות

[ctx: #31190]
en: Random albums
he_IL: ‎אלבומים אקראיים

[ctx: #31191]
en: Suggested albums
he_IL: אלבומים מוצעים

[ctx: #31192]
en: Recent albums
he_IL: ‎אלבומים אחרונים

[ctx: #31193]
en: Random episodes
he_IL: פרקים אקראיים

[ctx: #31194]
en: Suggested episodes
he_IL: פרקים מוצעים

[ctx: #31195]
en: Recent episodes
he_IL: ‎פרקים אחרונים

[ctx: #31196]
en: Random movies
he_IL: סרטים אקראיים

[ctx: #31197]
en: Suggested movies
he_IL: סרטים מוצעים

[ctx: #31198]
en: Recent movies
he_IL: ‎סרטים אחרונים

[ctx: #31199]
en: Suggested concerts
he_IL: קונצרטים מוצעים

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
he_IL: קיצורי דרך

[ctx: #31201]
en: Custom widgets
he_IL: יישומונים מותאמים אישית

[ctx: #31202]
en: Custom:
he_IL: מותאם אישית:

[ctx: #31203]
en: Choose your song
he_IL: בחירת השיר

[ctx: #31204]
en: ExtendedInfo
he_IL: שימוש ב-ExtendedInfo

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
he_IL: מקור למילים של השיר

[ctx: #31206]
en: Found
he_IL: נמצא

[ctx: #31207]
en: Find more items
he_IL: מצא פריטים נוספים

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
he_IL: הפרקים הקרובים

[ctx: #31209]
en: Global search
he_IL: חיפוש כללי

[ctx: #31210]
en: Nodes
he_IL: ללא

[ctx: #31211]
en: Node
he_IL: צומת

[ctx: #31212]
en: Streaming media
he_IL: הזרמת מדיה

[ctx: #31213]
en: Streaming navigator
he_IL: ניווט הזרמה

[ctx: #31214]
en: Show addon names
he_IL: הצג שמות הרחבות

[ctx: #31215]
en: Watch it later
he_IL: צפה בהמשך

[ctx: #31216]
en: Animation
he_IL: הנפשה

[ctx: #31217]
en: Children
he_IL: ילדים

[ctx: #31218]
en: Comedy
he_IL: קומדיה

[ctx: #31219]
en: Family
he_IL: משפחה

[ctx: #31220]
en: In progress movies
he_IL: סרטים בצפייה

[ctx: #31221]
en: Monte carlo
he_IL: מונטה קרלו

[ctx: #31223]
en: Movies animation
he_IL: סרטים מצוירים

[ctx: #31224]
en: Movies children
he_IL: סרטים לילדים

[ctx: #31225]
en: Movies comedy
he_IL: סרטים קומדיה

[ctx: #31226]
en: Movies family
he_IL: סרטי משפחה

[ctx: #31227]
en: HD-movies
he_IL: סרטי HD

[ctx: #31228]
en: Unwatched movies
he_IL: סרטים שלא נצפו

[ctx: #31230]
en: User selection one
he_IL: בחירת משתמש 1

[ctx: #31231]
en: User selection two
he_IL: בחירת משתמש 2

[ctx: #31232]
en: User selection three
he_IL: בחירת משתמש 3

[ctx: #31233]
en: User selection four
he_IL: בחירת משתמש 4

[ctx: #31234]
en: User selection five
he_IL: בחירת משתמש 5

[ctx: #31235]
en: User selection six
he_IL: בחירת משתמש 6

[ctx: #31236]
en: User selection seven
he_IL: בחירת משתמש 7

[ctx: #31237]
en: User selection eight
he_IL: בחירת משתמש 8

[ctx: #31238]
en: User selection nine
he_IL: בחירת משתמש 9

[ctx: #31239]
en: User selection ten
he_IL: בחירת משתמש 10

[ctx: #31240]
en: User friendly name
he_IL: בחירת משתמש שם ידידותי

[ctx: #31241]
en: User selection eleven
he_IL: בחירת משתמש 11

[ctx: #31242]
en: User selection twelve
he_IL: בחירת משתמש 12

[ctx: #31243]
en: Kodi command
he_IL: פקודת קודי

[ctx: #31244]
en: Skin preset
he_IL: קבוע מראש על ידי המעטפת

[ctx: #31245]
en: Next aired episodes
he_IL: הפרקים הבאים שישודרו

[ctx: #31247]
en: Move menu item
he_IL: הזזת פריט תפריט

[ctx: #31248]
en: % transparency
he_IL: % שקיפות

[ctx: #31249]
en: Background transparency
he_IL: שקיפות רקע

[ctx: #31251]
en: Suggested
he_IL: מוצע

[ctx: #31252]
en: No suggested media
he_IL: אין מדיה מוצעת

[ctx: #31253]
en: Recently added
he_IL: נוסף לאחרונה

[ctx: #31254]
en: None
he_IL: ללא

[ctx: #31255]
en: Theme
he_IL: ערכת נושא

[ctx: #31256]
en: Random fanArt
he_IL: פאנארט אקראי

[ctx: #31257]
en: Skin default
he_IL: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31258]
en: User select
he_IL: בחירת משתמש

[ctx: #31260]
en: No disc media detected
he_IL: לא זוהתה מדיה דיסק

[ctx: #31261]
en: Next tracks
he_IL: השיר הבא

[ctx: #31267]
en: Playing
he_IL: מנגן

[ctx: #31268]
en: Played
he_IL: נוגן

[ctx: #31269]
en: Unfinished
he_IL: לא הסתיים

[ctx: #31270]
en: Ubuntu Normal
he_IL: אובונטו רגיל

[ctx: #31271]
en: Ubuntu Bold
he_IL: אובונטו מודגש

[ctx: #31272]
en: Enable holiday theme
he_IL: אפשר ערכת נושא חג

[ctx: #31273]
en: Enable wrap around menu
he_IL: אפשר לעטוף מסביב לתפריט

[ctx: #31274]
en: Enable return to start menu scroll
he_IL: אפשר לחזור לגלילת תפריט ההתחלה

[ctx: #31275]
en: Enable visible horizontal submenu
he_IL: אפשר תת-תפריט אופקי גלוי

[ctx: #31277]
en: Enable music visualization on home screen
he_IL: אפשר חיזוי מוזיקה במסך הבית

[ctx: #31278]
en: Enable CD case and disk art
he_IL: אפשר עטיפת תקליטור וגרפיקת דיסק

[ctx: #31279]
en: Enable next 5 songs scroller
he_IL: אפשר גלילה של 5 השירים הבאים

[ctx: #31280]
en: Diffuse music visualization with artist fanart
he_IL: אפקט שילוב חיזוי מוזיקה עם פאנארט אמן

[ctx: #31281]
en: Enable background playing media
he_IL: אפשר רקע מדייה מנוגנת

[ctx: #31282]
en: Home menu
he_IL: תפריט הבית

[ctx: #31283]
en: Enable background video in PVR windows
he_IL: אפשר רקע וידאו בחלונות PVR

[ctx: #31286]
en: Remote
he_IL: שלט

[ctx: #31287]
en: Android
he_IL: אנדרואיד

[ctx: #31288]
en: Select icon
he_IL: בחר סמליל

[ctx: #31289]
en: Icon
he_IL: סמליל

[ctx: #31290]
en: Menu item
he_IL: פריט תפריט

[ctx: #31291]
en: Submenu set
he_IL: הגדרת תת תפריט

[ctx: #31292]
en: Add-on set
he_IL: הגדרת הרחבה

[ctx: #31293]
en: Widget set
he_IL: הגדרת יישומון

[ctx: #31294]
en: Background type
he_IL: סוג רקע

[ctx: #31295]
en: Live content
he_IL: הופעות חיות

[ctx: #31296]
en: Movie fanart
he_IL: פאנארט סרטים

[ctx: #31297]
en: TVShow fanart
he_IL: פאנארט סדרות

[ctx: #31298]
en: Concerts fanart
he_IL: פאנארט הופעות

[ctx: #31299]
en: Artists fanart
he_IL: פאנארט אמן

[ctx: #31300]
en: Current temperature
he_IL: טמפרטורה נוכחית

[ctx: #31301]
en: Last updated
he_IL: עודכן לאחרונה

[ctx: #31302]
en: Outlook -
he_IL: אאוטלוק -

[ctx: #31303]
en: Data provider
he_IL: ספק מידע

[ctx: #31304]
en: Supported addons and scripts
he_IL: הרחבות נתמכות וסקריפטים

[ctx: #31305]
en: Initial defaults
he_IL: ברירות מחדל ראשונית

[ctx: #31306]
en: Reset
he_IL: איפוס

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
he_IL: הסתר פאנארט

[ctx: #31308]
en: Movie details
he_IL: פרטי סרט

[ctx: #31309]
en: Memory used:
he_IL: ‎זיכרון בשימוש:

[ctx: #31310]
en: Track number
he_IL: מספר הרצועה

[ctx: #31315]
en: Submenu item
he_IL: פריט תת תפריט

[ctx: #31316]
en: Select add-on set
he_IL: בחר הגדרת הרחבה

[ctx: #31317]
en: Set fanart path
he_IL: הגדרת נתיב פאנארט

[ctx: #31318]
en: Up one level
he_IL: רמה אחת למעלה

[ctx: #31319]
en: Selected profile
he_IL: משתמש נבחר

[ctx: #31320]
en: Last logged in
he_IL: התחברות אחרונה

[ctx: #31321]
en: Library mode
he_IL: מצב ספריה

[ctx: #31322]
en: Aired
he_IL: משודר

[ctx: #31323]
en: Use banners
he_IL: תשתמש בכרזות

[ctx: #31324]
en: Hide logo
he_IL: הסתר לוגו

[ctx: #31325]
en: Playlist options
he_IL: אפשרויות רשימת ניגון

[ctx: #31326]
en: Created
he_IL: נוצר

[ctx: #31327]
en: Resolution
he_IL: אבחנה

[ctx: #31328]
en: Recently added
he_IL: נוסף לאחרונה

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
he_IL: [B]התזמון נקבע![/B] [COLOR=grey2] - כיבוי מערכת אוטומטי בעוד[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
he_IL: יש ללחוץ הכפתור ע"מ לנגן[CR][CR]את הקדימון

[ctx: #31331]
en: Album details
he_IL: פרטי אלבום

[ctx: #31333]
en: Log-in
he_IL: התחברות

[ctx: #31334]
en: Shutdown menu
he_IL: תפריט כיבוי

[ctx: #31335]
en: Select submenu set
he_IL: בחר הגדרת תת-תפריט

[ctx: #31336]
en: Select menu item
he_IL: בחר פריט תפריט

[ctx: #31337]
en: Global skin options
he_IL: אפשרויות מעטפת כלליות

[ctx: #31338]
en: Favourites window
he_IL: חלון מועדפים

[ctx: #31339]
en: User video OSD button user selection
he_IL: בחירת משתמש ללחצן ווידאו משתמש OSD

[ctx: #31340]
en: Enable logo artwork for all media
he_IL: לאפשר גרפיקת סמל עבור כל סוגי המדיה

[ctx: #31341]
en: Enable clearart and character art for movies and TV shows
he_IL: אפשר אמנות שקופה וגרפיקת תווים עבור סרטים וסדרות

[ctx: #31342]
en: Enable discart for all media
he_IL: אפשר גרפיקת דיסק עבור כל סוגי המדיה

[ctx: #31343]
en: Download art
he_IL: הורד גרפיקה

[ctx: #31345]
en: Show user video OSD button
he_IL: הצג לחצן תפריט מסך וידאו למשתמש

[ctx: #31346]
en: Up one level
he_IL: רמה אחת למעלה

[ctx: #31351]
en: Pause
he_IL: השהיה

[ctx: #31352]
en: Stop
he_IL: עצירה

[ctx: #31353]
en: Fast forward
he_IL: הרץ קדימה

[ctx: #31354]
en: Rewind
he_IL: הרצה אחורה

[ctx: #31355]
en: Movie menu
he_IL: תפריט סרט

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
he_IL: הורדת כתוביות

[ctx: #31359]
en: User video OSD button
he_IL: לחצן תפריט מסך וידאו למשתמש

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
he_IL: צפייה כ-2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
he_IL: שינוי מצב

[ctx: #31362]
en: Enabled
he_IL: פעיל

[ctx: #31363]
en: Global background
he_IL: רקע כללי

[ctx: #31364]
en: Holiday theme
he_IL: ערכת נושא חג

[ctx: #31365]
en: Select main font colour
he_IL: בחר צבע הגופן הראשי

[ctx: #31366]
en: Current theme
he_IL: ערכת נושא נוכחית

[ctx: #31369]
en: Select main OSD colour
he_IL: בחר צבע תפריט מסך וידאו

[ctx: #31370]
en: Instant
he_IL: מיידית

[ctx: #31371]
en: Delayed
he_IL: בעיכוב

[ctx: #31372]
en: Enable video OSD start playing introduction
he_IL: אפשר למסך וידאו OSD להתחיל בהקדמה

[ctx: #31373]
en: Enable video OSD plot on pause
he_IL: אפשר למסך וידאו OSD להציג עלילה בהשהיה

[ctx: #31374]
en: Enable video info and seekbar on pause
he_IL: אפשר למסך וידאו OSD להציג מידע מקודד בהשהיה

[ctx: #31375]
en: Use graphical textures on keyboards
he_IL: תשתמש בטקסטורות גרפיות במקלדות

[ctx: #31376]
en: Use autocomplete on keyboards
he_IL: תשתמש בהשלמה אוטומטית במקלדות

[ctx: #31377]
en: Enable video info on OSD menu
he_IL: אפשר להציג מידע מקודד בהשהיה על תפריט OSD

[ctx: #31380]
en: Enable playlist widget script
he_IL: אפשר קבצי סקריפט ליישומון רשימת ניגון

[ctx: #31381]
en: Configure script.randomandlastitems
he_IL: הגדרת סקריפט randomandlastitems

[ctx: #31382]
en: Playlist widget should [B]randomize[/B] the playlist sort order
he_IL: יישומון רשימת השמעה חייב [B]למיין באופן אקראי[/B] בסדר מיון רשימת ההשמעה

[ctx: #31383]
en: Enable video artwork to show with OSD information
he_IL: אפשר גרפיקת וידאו להצגה עם מידע תצוגת וידאו OSD

[ctx: #31384]
en: Enable music artwork to show with OSD information
he_IL: אפשר גרפיקת מוזיקה להצגה עם מידע תצוגת וידאו OSD

[ctx: #31385]
en: Hide text label in wide icon view
he_IL: הסתר תווית הטקסט בתצוגת סמלים רחבה

[ctx: #31386]
en: Music OSD settings
he_IL: הגדרות מסך תצוגת מוזיקה

[ctx: #31387]
en: Video OSD settings
he_IL: הגדרות מסך תצוגת וידאו

[ctx: #31388]
en: Media View settings
he_IL: הגדרות תצוגת מדייה

[ctx: #31390]
en: Skin default
he_IL: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
he_IL: ברירת מחדל של המעטפת ללא רישיות

[ctx: #31392]
en: Arial based
he_IL: מבוסס אריאל

[ctx: #31393]
en: Massive
he_IL: מסיבי

[ctx: #31397]
en: Enable TV show next aired
he_IL: אפשר השידור הבא לסדרות

[ctx: #31398]
en: Configure script.tv.show.next.aired
he_IL: הגדרת סקריפט tv.show.next.aired

[ctx: #31400]
en: OpenELEC OS
he_IL: פתח מערכת הפעלה OpenELEC

[ctx: #31401]
en: Raspberry OS
he_IL: מערכת הפעלה Raspberry

[ctx: #31402]
en: Enable disk type media cases
he_IL: אפשר עטיפות מדיה סוג דיסק

[ctx: #31403]
en: Enable single global background
he_IL: אפשר רקע כללי יחיד

[ctx: #31404]
en: Default focused menu item
he_IL: פריט תפריט ממוקד המהווה ברירת מחדל

[ctx: #31411]
en: First run help...
he_IL: סיוע היכרות להפעלה ראשונית...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
he_IL: לשונית זו מציינת שיש תפריט נוסף לצד חלון זה המכיל הגדרות נוספות עבור מדור זה. לשם גישה לתפריט, יש לנווט שמאלה בעזרת השלט או המקלדת או הצבת סמן העכבר מעל הלשונית . [CR][CR] יש ללחוץ על "אישור" לשם סגירת דיאלוג זה. הודעה זו לא תוצג שנית.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
he_IL: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31420]
en: Login
he_IL: כניסה

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
he_IL: יש לבחור חשבון משתמש בקודי[CR]להתחבר ולהמשיך

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
he_IL: הצג או הסתר מסך כניסה בעת ההפעלה.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
he_IL: יש לבחור משתמש שיחובר כברירת מחדל בעת ההפעלה כאשר מסך כניסה מנוטרל.

[ctx: #31424]
en: TV Shows
he_IL: סדרות

[ctx: #31425]
en: Concerts
he_IL: הופעות

[ctx: #31427]
en: Concerts
he_IL: הופעות

[ctx: #31429]
en: Cinema
he_IL: קולנוע

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
he_IL: [B]הגדרות נגן[/B][CR][CR] הגדרת פעולות שיכולות להיות בשימוש במהלך ניגון · הגדר איך תוכן מדיה מנוגן

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
he_IL: [B]הגדרות ספריה[/B][CR][CR]
    הגדר איך מוצג תוכן של ספריה/קובץ
    הגדרך איך רשימה/תצוגה של ספרייה מנווטת
    הגדר אפשרויות של מאגר המידע של המדיה

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
he_IL: [B]הגדרות מקליט וידאו אישי[/B][CR][CR]
    הגדר איך מנוהלים ערוצים ולוח שידורים
    הגדר איך מנוהלים טלוויזיה חיה והקלטות

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
he_IL: [B]הגדרת הרחבות[/B][CR][CR]
    הגדר את ההרחבות המותקנות שלך
    נווט והתקן הרחבות מ kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
he_IL: [B]הגדרות שירותים[/B][CR][CR]
    הגדר ונהל שרותי שיתוף מדיה
    הגדר שרת אינטרנט
    הגדר ונהל שרות מזג אוויר

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
he_IL: [B]הגדרות מערכת[/B][CR][CR]
    הגדר מסכים
    הגדר אודיו
    הגדר גישה לאינטרנט
    הגדר חיסכון בחשמל
    הגדר רישום

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
he_IL: [B]הגדרות ממשק[/B][CR][CR]הגדרת מעטפת · הגדרת אזור · הגדרת בקרה · הגדרת שומר מסך  · הגדרת נעילה מרכזית

[ctx: #31437]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Xonfluence skin · Add and remove home menu items · Change skin backgrounds
he_IL: [B]הגדרות המעטפת[/B][CR][CR]הגדר את מעטפת Xonfluence · הוספה והסרה של פריטים בתפריט הבית · שנה רקע למעטפת

[ctx: #31440]
en: Select widget set
he_IL: בחר ערכת יישומון

[ctx: #31441]
en: Hide item
he_IL: הסתר פריט

[ctx: #31442]
en: Hidden
he_IL: מוסתר

[ctx: #31443]
en: Selected
he_IL: נבחר

[ctx: #31444]
en: Recently played
he_IL: נוגן לאחרונה

[ctx: #31445]
en: Clean library
he_IL: ניקוי ספריה

[ctx: #31450]
en: Show suspend button
he_IL: הצג לחצן השעיה

[ctx: #31451]
en: Show hibernate button
he_IL: הצג לחצן שינה

[ctx: #31452]
en: Show logoff button
he_IL: הצג לחצן ניתוק

[ctx: #31453]
en: Show mastermode button
he_IL: הצג לחצן מצב מאסטר

[ctx: #31454]
en: Show timer button
he_IL: הצג לחצן שעון עצר

[ctx: #31455]
en: Custom shutdown scripts
he_IL: קבצי סקריפט לכיבוי מותאמים אישית

[ctx: #31456]
en: Enable custom shutdown script
he_IL: אפשר קבצי סקריפט לכיבוי מותאמים אישית

[ctx: #31457]
en: Custom shutdown script
he_IL: סקריפט לכיבוי מותאם אישית

[ctx: #31458]
en: Custom shutdown argument
he_IL: משתנה מותאם אישית לכיבוי

[ctx: #31459]
en: Enable custom timer script
he_IL: אפשר סקריפט שעון עצר מותאם אישית

[ctx: #31460]
en: Custom timer script
he_IL: סקריפט שעון עצר מותאם אישית

[ctx: #31461]
en: Custom timer argument
he_IL: משתנה שעון עצר מותאם אישית

[ctx: #31462]
en: Enable custom hibernate script
he_IL: אפשר סקריפט מצב שינה מותאם אישית

[ctx: #31463]
en: Custom hibernate script
he_IL: סקריפט מצב שינה מותאם אישית

[ctx: #31464]
en: Custom hibernate argument
he_IL: משתנה סקריפט מצב שינה מותאם אישית

[ctx: #31465]
en: Enable custom suspend script
he_IL: אפשר סקריפט מצב השעיה מותאם אישית

[ctx: #31466]
en: Custom suspend script
he_IL: סקריפט מצב השעיה מותאם אישית

[ctx: #31467]
en: Custom suspend argument
he_IL: משתנה סקריפט מצב השעיה מותאם אישית

[ctx: #31490]
en: Radio 105
he_IL: רדיו 105

[ctx: #31491]
en: Launcher
he_IL: משגר

[ctx: #31492]
en: User data
he_IL: נתוני המשתמש

[ctx: #31493]
en: [COLOR=selected][B]Warning!![/B][/COLOR] - Reset skin values to initial install defaults
he_IL: [COLOR=selected][B]אזהרה!![/B][/COLOR] - איפוס הערכים של המעטפת יהפוך את כל ההגדרות לברירת המחדל

[ctx: #31494]
en: Background path:
he_IL: נתיב תמונת רקע:

[ctx: #31495]
en: Startup
he_IL: הפעלה

[ctx: #31496]
en: Single image
he_IL: תמונה בודדת

[ctx: #31497]
en: Multi image
he_IL: תמונות מרובות

[ctx: #31498]
en: No background
he_IL: ללא רקע

[ctx: #31499]
en: Clear menu option
he_IL: נקה אפשרות תפריט

[ctx: #31500]
en: Aspect ratio
he_IL: יחס תצוגה

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
he_IL: זמן מתוזמן

[ctx: #31502]
en: TV
he_IL: סדרות

[ctx: #31503]
en: Add group
he_IL: הוסף קבוצה

[ctx: #31504]
en: Rename group
he_IL: שנה שם קבוצה

[ctx: #31505]
en: Delete group
he_IL: משתמש חסר

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
he_IL: קבוצות[CR]זמינות

[ctx: #31509]
en: Channel group
he_IL: קבוצת ערוצים

[ctx: #31510]
en: Timer set
he_IL: קביעת שעון עצר

[ctx: #31511]
en: Channel options
he_IL: אפשרויות ערוצים

[ctx: #31648]
en: Low List
he_IL: רשימה נמוכה

[ctx: #31698]
en: Media certification country
he_IL: ארץ אישור המדיה

[ctx: #31699]
en: Extras
he_IL: תוספות

[ctx: #31700]
en: United States
he_IL: ארצות הברית

[ctx: #31701]
en: Great Britian
he_IL: אנגליה

[ctx: #31702]
en: Germany
he_IL: גרמניה

[ctx: #31703]
en: Australia
he_IL: אוסטרליה

[ctx: #31704]
en: Japan
he_IL: יפן

[ctx: #31705]
en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

[ctx: #31706]
en: Brazil
he_IL: ברזיל

[ctx: #31707]
en: Denmark
he_IL: דנמרק

[ctx: #31708]
en: Canada
he_IL: קנדה

[ctx: #31709]
en: Ireland
he_IL: אירלנד

[ctx: #31710]
en: Netherlands
he_IL: הולנד

[ctx: #31711]
en: France
he_IL: צרפת

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
he_IL: תחזית ל־36 שעות

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
he_IL: תחזית לפי שעה

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
he_IL: תחזית לסוף השבוע

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
he_IL: תחזית יומית

[ctx: #31905]
en: Forecast
he_IL: תחזית

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
he_IL: משיג פרטי תחזית...

[ctx: #31910]
en: Maps
he_IL: מפות

[ctx: #31919]
en: Music path
he_IL: נתיב למוזיקה

[ctx: #31920]
en: Music physical folder
he_IL: תיקיית פיזית למוסיקה

[ctx: #31921]
en: Centralized fanart directories
he_IL: ספריות פאנארט מרכזיות

[ctx: #31922]
en: Enable fanart script
he_IL: אפשר סקריפט פאנארט

[ctx: #31923]
en: Disable PVR in view
he_IL: השבת PVR בזמן צפייה

[ctx: #31924]
en: Album thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות לאלבום

[ctx: #31925]
en: Enable tvtunes
he_IL: אפשר TvTunes

[ctx: #31926]
en: Configure script.tvtunes
he_IL: הגדרת script.tvtunes

[ctx: #31928]
en: Enable extra fanart
he_IL: אפשר בתמונות מחזור

[ctx: #31929]
en: Enable artist slideshow
he_IL: אפשר מצגת אמן

[ctx: #31930]
en: Configure addon.artistslideshow
he_IL: הגדרת הרחבת artistslideshow

[ctx: #31931]
en: Enable global search
he_IL: אפשר חיפוש כללי

[ctx: #31932]
en: Configure addon.globalsearch
he_IL: הגדרת הרחבת globalsearch

[ctx: #31933]
en: Enable simple playlists (watch it later)
he_IL: אפשר רשימות השמעה פשוטה (לצפות מאוחרת)

[ctx: #31934]
en: Configure script.simpleplaylists
he_IL: הגדרת סקריפט simpleplaylists

[ctx: #31935]
en: Configure required scripts
he_IL: קביעת התצורה של סקריפטים נדרשים

[ctx: #31936]
en: Configure service.skin.widgets
he_IL: הגדרת שירות skin.widgets

[ctx: #31937]
en: Use alternative background folder
he_IL: שימוש בתיקיית רקע חלופית

[ctx: #31938]
en: Movie details
he_IL: פרטי סרט

[ctx: #31939]
en: Adjust fanart script cycle rate
he_IL: התאמת מחזור קצב סקריפט פאנארט

[ctx: #31940]
en: Seconds
he_IL: שניות

[ctx: #31941]
en: Enable running artwork downloader automaticaly after updating library
he_IL: אפשר הפעלת ההורדה של גרפיקה באופן אוטומטי לאחר עדכון הספריה

[ctx: #31942]
en: YouTube
he_IL: יו-טיוב

[ctx: #31943]
en: Use default confluence favourites window look and feel
he_IL: תשתמש בברירת מחדל של קונפלואנס למראה והתחושה חלון מועדפים

[ctx: #31945]
en: Reset paths to skin default
he_IL: איפוס נתיבים לערכי ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31946]
en: Reset fanart to skin default
he_IL: איפוס פאנארט לערכי ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31950]
en: WEATHER
he_IL: מזג אויר

[ctx: #31951]
en: PICTURES
he_IL: תמונות

[ctx: #31952]
en: TV
he_IL: סדרות

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
he_IL: סרטי וידאו

[ctx: #31954]
en: MOVIES
he_IL: סרט

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
he_IL: תוכניות טלוויזיה

[ctx: #31956]
en: MUSIC
he_IL: מוזיקה

[ctx: #31957]
en: ADD-ONS
he_IL: הגדרת

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
he_IL: נגן תקליטור

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
he_IL: מערכת

[ctx: #31960]
en: RADIO
he_IL: רדיו

[ctx: #31961]
en: Timeshift
he_IL: הסט זמן

[ctx: #31963]
en: Profile name
he_IL: שם משתמש

[ctx: #31965]
en: Multi-image background time per image
he_IL: תמונת רקע מרובה זמן לכל תמונה

[ctx: #31966]
en: Enable custom video info script
he_IL: אפשר סקריפט מידע וידאו מותאם אישית

[ctx: #31967]
en: Custom video info script command
he_IL: פקודת סקריפט מידע וידאו מותאם אישית

[ctx: #31968]
en: Widget format
he_IL: פורמט יישומון

[ctx: #31969]
en: Airs
he_IL: משודר

[ctx: #31970]
en: Enable DVD cases
he_IL: אפשר עטיפות תקליטור

[ctx: #31971]
en: Wrap around lists on video fanart view
he_IL: עטוף רשימות בתצוגת פאנארט וידאו

[ctx: #31972]
en: Enable shorter plot outline
he_IL: אפשר מתווה עלילה קצר יותר

[ctx: #31973]
en: DVD drive
he_IL: כונן DVD

[ctx: #31974]
en: Show seconds on clock display
he_IL: הצג שניות בתצוגת השעון

[ctx: #31975]
en: Sideblade label size and location
he_IL: גודל תווית ומיקום לסרגל הצד

[ctx: #31976]
en: Top
he_IL: חלק עליון

[ctx: #31977]
en: Small label
he_IL: תווית קטנה

[ctx: #31978]
en: Bottom
he_IL: תתתון

[ctx: #31979]
en: Reload
he_IL: טעינה מחדש

[ctx: #31980]
en: Save settings and reload Xonfluence
he_IL: שמירת הגדרות וטען מחדש את Xonfluence

[ctx: #31981]
en: Kodi intro movie path
he_IL: נתיב לסרטון פתיחה של קודי

[ctx: #31982]
en: Custom widgets limit amount
he_IL: הגבלת כמות יישומונים מותאמים אישית

[ctx: #31983]
en: Dialog look and feel
he_IL: מראה ותחושה לתיבות דו-שיח

[ctx: #31984]
en: Classic
he_IL: קלאסי

[ctx: #31985]
en: Modern
he_IL: מודרני

[ctx: #31986]
en: Max
he_IL: מקסימום

[ctx: #31987]
en: Menu look and feel
he_IL: מראה ותחושה לתפריט

[ctx: #31988]
en: Graphics
he_IL: גרפיקה

[ctx: #31989]
en: Graphics & focused text
he_IL: גרפיקה וטקסט ממוקד

[ctx: #31990]
en: Graphics & text
he_IL: גרפיקה וטקסט

[ctx: #31991]
en: Item border size
he_IL: גודל גבול פריט

[ctx: #31992]
en: Small
he_IL: קטן

[ctx: #31993]
en: Medium
he_IL: בינונית

[ctx: #31994]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: #31995]
en: Live weather
he_IL: מזג אוויר בשידור חי

[ctx: #31996]
en: Shortcuts
he_IL: קיצורי דרך

[ctx: #31997]
en: Show clock on full screen video
he_IL: הצג את השעון על וידאו במסך מלא

[ctx: #31998]
en: Recently added
he_IL: נוסף לאחרונה

[ctx: #31999]
en: Resolution
he_IL: אבחנה
