KODI Main - en to fo_FO translation catalogue (50 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
fo_FO: Arbeiði...

[ctx: #31008]
en: Full screen
fo_FO: Fullan skerm

[ctx: #31023]
en: Playing
fo_FO: Spæli

[ctx: #31024]
en: Page
fo_FO: Síða

[ctx: #31025]
en: Items
fo_FO: Lutir

[ctx: #31027]
en: Location
fo_FO: Stað

[ctx: #31029]
en: Fanart
fo_FO: Fjepparatilfar

[ctx: #31033]
en: Info
fo_FO: Upplýsing

[ctx: #31042]
en: PLAYING
fo_FO: SPÆLI

[ctx: #31043]
en: PAUSED
fo_FO: STEÐGUR

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
fo_FO: SKJÓTT FRAMM

[ctx: #31045]
en: REWIND
fo_FO: AFTUR

[ctx: #31049]
en: End time
fo_FO: Enda tíð

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fo_FO: Skipan: Vaksandi

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fo_FO: Skipan: Minkandi

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fo_FO: Opna spælilista

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fo_FO: Goym spælilista

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fo_FO: Sløkk spælilista

[ctx: #31058]
en: System music files
fo_FO: Tónleikafíl til skipan

[ctx: #31059]
en: Current playlist
fo_FO: Verðandi spælilisti

[ctx: #31101]
en: Home screen options
fo_FO: Stillingar til høvuðskerm

[ctx: #31102]
en: Background
fo_FO: Bakgrund

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
fo_FO: Ymiskar stillingar

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
fo_FO: Tendra serliga bakgrund

[ctx: #31110]
en: Background path:
fo_FO: Stíggi til bakgrund:

[ctx: #31111]
en: Hide
fo_FO: Goym

[ctx: #31112]
en: Options
fo_FO: Stillingar

[ctx: #31128]
en: Lyrics
fo_FO: Sangtekstir

[ctx: #31140]
en: Music OSD
fo_FO: Tónleika OSD

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
fo_FO: Snarvegir

[ctx: #31206]
en: Found
fo_FO: Fann

[ctx: #31303]
en: Data provider
fo_FO: Veitari av upplýsing

[ctx: #31322]
en: Aired
fo_FO: Víst

[ctx: #31326]
en: Created
fo_FO: Framleitt

[ctx: #31327]
en: Resolution
fo_FO: Skermstødd

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
fo_FO: [B]Tíðarstilling![/B] [COLOR=grey2] - Skipanin sløkkir um[/COLOR

[ctx: #31351]
en: Pause
fo_FO: Steðga

[ctx: #31352]
en: Stop
fo_FO: Gevst

[ctx: #31354]
en: Rewind
fo_FO: Aftur

[ctx: #31355]
en: Movie menu
fo_FO: Film valmynd

[ctx: #31362]
en: Enabled
fo_FO: Virkin

[ctx: #31390]
en: Skin default
fo_FO: Vanlig útsjónd

[ctx: #31392]
en: Arial based
fo_FO: Bygt á Arial

[ctx: #31502]
en: TV
fo_FO: Sjónvarp

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
fo_FO: Tøkir[CR]bólkar

[ctx: #31905]
en: Forecast
fo_FO: Forsøgn

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
fo_FO: Heinti upplýsing til forsøgn...

[ctx: #31910]
en: Maps
fo_FO: Kort

[ctx: #31952]
en: TV
fo_FO: Sjónvarp

[ctx: #31963]
en: Profile name
fo_FO: Heiti á uppseting
