KODI Main - en to et_EE translation catalogue (73 entries)

[ctx: #31001]
en: GAMES
et_EE: MÄNGUD

[ctx: #31004]
en: Working...
et_EE: Toimetamine...

[ctx: #31005]
en: Hide information
et_EE: Peida informatsioon

[ctx: #31006]
en: View options
et_EE: Vaate seaded

[ctx: #31008]
en: Full screen
et_EE: Täisekraan

[ctx: #31009]
en: Total duration
et_EE: Kogukestvus

[ctx: #31015]
en: Minute
et_EE: Minut

[ctx: #31023]
en: Playing
et_EE: Mängib

[ctx: #31024]
en: Page
et_EE: Leht

[ctx: #31025]
en: Items
et_EE: Nimetused

[ctx: #31027]
en: Location
et_EE: Asukoht

[ctx: #31029]
en: Fanart
et_EE: Fännipildid

[ctx: #31039]
en: Actions
et_EE: Tegevused

[ctx: #31040]
en: Now playing
et_EE: Hetkel mängib

[ctx: #31042]
en: PLAYING
et_EE: MÄNGIB

[ctx: #31043]
en: PAUSED
et_EE: PAUSIS

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
et_EE: KIIRELT EDASI

[ctx: #31045]
en: REWIND
et_EE: TAGASI

[ctx: #31046]
en: SEEKING
et_EE: OTSIMINE

[ctx: #31049]
en: End time
et_EE: Lõpu aeg

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
et_EE: Järjesta: Kasvavalt

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
et_EE: Järjesta: Kahanevalt

[ctx: #31055]
en: Open playlist
et_EE: Ava esitusloend

[ctx: #31056]
en: Save playlist
et_EE: Salvesta esitusloend

[ctx: #31057]
en: Close playlist
et_EE: Sulge esitusloend

[ctx: #31058]
en: System music files
et_EE: Süsteemsed muusikafailid

[ctx: #31059]
en: Current playlist
et_EE: Valitud esitusloend

[ctx: #31061]
en: Current selected
et_EE: Hetkel valitud

[ctx: #31101]
en: Home screen options
et_EE: Avalehe valikud

[ctx: #31102]
en: Background
et_EE: Taust

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
et_EE: Muud valikud

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
et_EE: Luba kohandatud taust

[ctx: #31110]
en: Background path:
et_EE: Taustapildi asukoht:

[ctx: #31111]
en: Hide
et_EE: Peida

[ctx: #31112]
en: Options
et_EE: Valikud

[ctx: #31128]
en: Lyrics
et_EE: Laulutekst

[ctx: #31140]
en: Music OSD
et_EE: Muusika OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
et_EE: Seadete tase

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
et_EE: Otseteed

[ctx: #31206]
en: Found
et_EE: Leitud

[ctx: #31301]
en: Last updated
et_EE: Viimati uuendatud

[ctx: #31303]
en: Data provider
et_EE: Teenusepakkuja

[ctx: #31322]
en: Aired
et_EE: Eetris

[ctx: #31326]
en: Created
et_EE: Loodud

[ctx: #31327]
en: Resolution
et_EE: Resolutsioon

[ctx: #31328]
en: Recently added
et_EE: Viimati lisatud

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
et_EE: [B]Taimer seatud![/B] [COLOR=grey2] - Süsteemi automaatne seiskamine[/COLOR]

[ctx: #31351]
en: Pause
et_EE: Paus

[ctx: #31352]
en: Stop
et_EE: Stopp

[ctx: #31354]
en: Rewind
et_EE: Tagasi

[ctx: #31355]
en: Movie menu
et_EE: Filmi menüü

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
et_EE: Vaata 2Dna

[ctx: #31361]
en: Change mode
et_EE: Muuda režiimi

[ctx: #31362]
en: Enabled
et_EE: Lubatud

[ctx: #31390]
en: Skin default
et_EE: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #31392]
en: Arial based
et_EE: Arial-il põhinev

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
et_EE: Lokaalsed subtiitrid on saadaval

[ctx: #31420]
en: Login
et_EE: Logi sisse

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
et_EE: Käivitumisel näita või peida sisselogimiseekraan.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
et_EE: Vali profiil, mida kasutada käivitumisel, kui sisselogimise ekraan on keelatud.

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
et_EE: Olemasolevad[CR]grupid

[ctx: #31905]
en: Forecast
et_EE: Ilmateade

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
et_EE: Ilmateate andmete hankimine...

[ctx: #31910]
en: Maps
et_EE: Kaardid

[ctx: #31950]
en: WEATHER
et_EE: ILM

[ctx: #31951]
en: PICTURES
et_EE: PILDID

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
et_EE: VIDEOD

[ctx: #31954]
en: MOVIES
et_EE: FILMID

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
et_EE: SERIAALID

[ctx: #31956]
en: MUSIC
et_EE: MUUSIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
et_EE: ESITA PLAAT

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
et_EE: SÜSTEEM

[ctx: #31963]
en: Profile name
et_EE: Profiili nimi
