KODI Main - en to cs_CZ translation catalogue (150 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
cs_CZ: Změňte své

[ctx: #31001]
en: GAMES
cs_CZ: HRY

[ctx: #31002]
en: [B]GAME SETTINGS[/B][CR][CR]Configure rewind support & options ·  Configure keyboard use and number of keyboard players
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ HER[/B][CR][CR]Konfigurujte podporu a možnosti přetáčení · Konfigurujte použití klávesnice a počet hráčů na klávesnici

[ctx: #31003]
en: Power options
cs_CZ: Možnosti napájení

[ctx: #31004]
en: Working...
cs_CZ: Zpracovávání…

[ctx: #31005]
en: Hide information
cs_CZ: Skrýt informace

[ctx: #31006]
en: View options
cs_CZ: Možnosti zobrazení

[ctx: #31007]
en: Video process information
cs_CZ: Informace o zpracování videa

[ctx: #31008]
en: Full screen
cs_CZ: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total duration
cs_CZ: Celková doba trvání

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
cs_CZ: Hardwarové dekódování

[ctx: #31011]
en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

[ctx: #31012]
en: Decoder
cs_CZ: Dekodér

[ctx: #31013]
en: Audio process information
cs_CZ: Informace o zpracování zvuku

[ctx: #31014]
en: Memory used
cs_CZ: Využití paměti

[ctx: #31015]
en: Minute
cs_CZ: minuta

[ctx: #31016]
en: Elapsed time
cs_CZ: Uplynulý čas

[ctx: #31023]
en: Playing
cs_CZ: Přehrává se

[ctx: #31024]
en: Page
cs_CZ: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
cs_CZ: Položek

[ctx: #31026]
en: Misc options
cs_CZ: Různé možnosti

[ctx: #31027]
en: Location
cs_CZ: Umístění

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
cs_CZ: Plakát

[ctx: #31029]
en: Fanart
cs_CZ: Fanouškovské umění

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
cs_CZ: Náhledy obrázků

[ctx: #31032]
en: Image wrap
cs_CZ: Obrázkový obal

[ctx: #31033]
en: Info
cs_CZ: Informace

[ctx: #31039]
en: Actions
cs_CZ: Akce

[ctx: #31040]
en: Now playing
cs_CZ: Nyní je přehráváno

[ctx: #31042]
en: PLAYING
cs_CZ: PŘEHRÁVÁ SE

[ctx: #31043]
en: PAUSED
cs_CZ: POZASTAVENO

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
cs_CZ: PŘETOČIT VPŘED

[ctx: #31045]
en: REWIND
cs_CZ: PŘETOČIT ZPĚT

[ctx: #31046]
en: SEEKING
cs_CZ: VYHLEDÁVÁNÍ

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
cs_CZ: Předvolby vizualizací

[ctx: #31049]
en: End time
cs_CZ: Čas ukončení

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
cs_CZ: Řazení: vzestupně

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
cs_CZ: Řazení: sestupně

[ctx: #31055]
en: Open playlist
cs_CZ: Otevřít seznam stop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
cs_CZ: Uložit seznam stop

[ctx: #31057]
en: Close playlist
cs_CZ: Zavřít seznam stop

[ctx: #31058]
en: System music files
cs_CZ: Hudební soubory systému

[ctx: #31059]
en: Current playlist
cs_CZ: Aktuální seznam stop

[ctx: #31061]
en: Current selected
cs_CZ: Aktuálně vybráno

[ctx: #31101]
en: Home screen options
cs_CZ: Možnosti domovské obrazovky

[ctx: #31102]
en: Background
cs_CZ: Pozadí

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
cs_CZ: Zobrazovat „Pozastaveno“ při prezentaci obrázků

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
cs_CZ: Přehrávat upoutávky v okně [COLOR=grey3](Pouze dialogové okno informací o videu)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
cs_CZ: Různé možnosti

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
cs_CZ: Skrýt označení přečtené z názvů souborů videa [COLOR=grey3](např. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
cs_CZ: Skrýt tlačítka hlavní nabídky

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
cs_CZ: Zapnout vlastní pozadí

[ctx: #31110]
en: Background path:
cs_CZ: Popis umístění pozadí:

[ctx: #31111]
en: Hide
cs_CZ: Skrýt

[ctx: #31112]
en: Options
cs_CZ: Možnosti

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
cs_CZ: Zobrazit nedávno přidaná alba

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
cs_CZ: Zobrazit nedávno přidaná videa

[ctx: #31118]
en: Home page "Add-ons" submenu
cs_CZ: Podnabídka domovské stránky „Doplňky“

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
cs_CZ: Skrýt fanart na pozadí

[ctx: #31120]
en: Home page "Games" submenu
cs_CZ: Podnabídka domovské stránky „Hry“

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
cs_CZ: Skrýt televizní program, pokud je v okně kanálu k dispozici RDS

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
cs_CZ: Zobrazit právě přehrávané video na pozadí

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
cs_CZ: Zobrazit právě přehrávanou vizualizaci na pozadí

[ctx: #31128]
en: Lyrics
cs_CZ: Texty

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
cs_CZ: Skrýt fanart v celoobrazovkové vizualizaci

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
cs_CZ: Doplněk textů

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
cs_CZ: Podnabídka domovské stránky „Videa“

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
cs_CZ: Podnabídka domovské stránky „Hudba“

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
cs_CZ: Podnabídka domovské stránky „Obrázky“

[ctx: #31140]
en: Music OSD
cs_CZ: OSD hudby

[ctx: #31142]
en: Settings level
cs_CZ: Úrověň nastavení

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
cs_CZ: Zkratky

[ctx: #31203]
en: Choose your song
cs_CZ: Vyberte svou skladbu

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
cs_CZ: Zdroj textů

[ctx: #31206]
en: Found
cs_CZ: Nalezeno

[ctx: #31207]
en: Find more items
cs_CZ: Najít více položek

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
cs_CZ: Nadcházející epizody

[ctx: #31300]
en: Current temperature
cs_CZ: Aktuální teplota

[ctx: #31301]
en: Last updated
cs_CZ: Naposledy aktualizováno

[ctx: #31303]
en: Data provider
cs_CZ: Poskytovatel dat

[ctx: #31308]
en: Movie details
cs_CZ: Podrobnosti o filmu

[ctx: #31309]
en: Memory used:
cs_CZ: Využití paměti:

[ctx: #31310]
en: Track number
cs_CZ: Číslo stopy

[ctx: #31319]
en: Selected profile
cs_CZ: Vybraný profil

[ctx: #31320]
en: Last logged in
cs_CZ: Naposledy přihlášen

[ctx: #31322]
en: Aired
cs_CZ: Vysíláno

[ctx: #31325]
en: Playlist options
cs_CZ: Možnosti seznamu stop

[ctx: #31326]
en: Created
cs_CZ: Vytvořeno

[ctx: #31327]
en: Resolution
cs_CZ: Rozlišení

[ctx: #31328]
en: Recently added
cs_CZ: Nedávno přidané

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
cs_CZ: [B]Časovač nastaven![/B] [COLOR=grey2] – systém se automaticky vypne za[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
cs_CZ: Pro přehrání upoutávky[CR][CR]stiskněte tlačítko

[ctx: #31331]
en: Album details
cs_CZ: Podrobnosti o albu

[ctx: #31351]
en: Pause
cs_CZ: Pozastavit

[ctx: #31352]
en: Stop
cs_CZ: Zastavit

[ctx: #31353]
en: Fast forward
cs_CZ: Přetočit vpřed

[ctx: #31354]
en: Rewind
cs_CZ: Přetočit zpět

[ctx: #31355]
en: Movie menu
cs_CZ: Nabídka filmu

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
cs_CZ: Stáhnout titulky

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
cs_CZ: Sledovat jako 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
cs_CZ: Změnit režim

[ctx: #31362]
en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

[ctx: #31390]
en: Skin default
cs_CZ: Výchozí vzhledu

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
cs_CZ: Výchozí vzhled bez velkých písmen

[ctx: #31392]
en: Arial based
cs_CZ: Založeno na Arial

[ctx: #31411]
en: First run help...
cs_CZ: Nápověda při prvním spuštění…

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
cs_CZ: Tato karta oznamuje, že po straně tohoto okna je skrytá nabídka, která obsahuje další možnosti pro tuto sekci. Pro přístup k nabídce se přesuňte vlevo pomocí dálkového ovladač nebo klávesnice, nebo umístěte ukazatel myši nad tuto kartu.[CR][CR]Klikněte na „OK“ pro zavření tohoto dialogového okna. Znovu se neobjeví.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
cs_CZ: Dostupné místní titulky

[ctx: #31420]
en: Login
cs_CZ: Přihlášení

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
cs_CZ: Vyberte svůj uživatelský profil Kodi[CR]pro přihlášení a pokračování

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
cs_CZ: Zobrazit nebo skrýt přihlašovací obrazovku při spuštění.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
cs_CZ: Vyberte profil, který bude použit po spuštění, když je přihlašovací obrazovka zakázána.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ PŘEHRÁVAČE[/B][CR][CR]Konfigurujte akce, které mohou být použity během přehrávání · Konfigurujte způsob přehrávání médií

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ KNIHOVNY[/B][CR][CR]Konfigurujte způsob zobrazení obsahu médií knihovny nebo zobrazení souborů · Konfigurujte způsob navigace v seznamech nebo zobrazeních knihovny · Konfigurujte možnosti databáze médií

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ PVR[/B][CR][CR]Konfigurujte způsob správy kanálů a televizního programu · Konfigurujte způsob správy živého vysílání a nahrávek

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ DOPLŇKŮ[/B][CR][CR]Konfigurujte své nainstalované doplňky · Vyhledávejte a instalujte doplňky z kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ SLUŽEB[/B][CR][CR]Konfigurujte a spravujte služby sdílení médií · Konfigurujte webový server · Konfigurujte a spravujte služby počasí

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ SYSTÉMU[/B][CR][CR]Konfigurujte zobrazení · Konfigurujte zvuk · Konfigurujte přístup k internetu · Konfigurujte úsporu energie · Konfigurujte protokolování

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
cs_CZ: [B]NASTAVENÍ ROZHRANÍ[/B][CR][CR]Konfigurujte vzhled · Konfigurujte region · Konfigurujte ovládání · Konfigurujte spořič obrazovky · Konfigurujte hlavní zámek

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
cs_CZ: Naplánovaný čas

[ctx: #31502]
en: TV
cs_CZ: Televize

[ctx: #31503]
en: Add group
cs_CZ: Přidat skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename group
cs_CZ: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete group
cs_CZ: Odstranit skupinu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
cs_CZ: Dostupné[CR]skupiny

[ctx: #31509]
en: Channel group
cs_CZ: Skupina kanálů

[ctx: #31510]
en: Timer set
cs_CZ: Časovač nastaven

[ctx: #31511]
en: Channel options
cs_CZ: Možnosti kanálů

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
cs_CZ: Předpověď na 36 hodin

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
cs_CZ: Hodinová předpověď

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
cs_CZ: Předpověď na víkend

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
cs_CZ: Denní předpověď

[ctx: #31905]
en: Forecast
cs_CZ: Předpověď

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
cs_CZ: Načítání předpovědi…

[ctx: #31910]
en: Maps
cs_CZ: Mapy

[ctx: #31950]
en: WEATHER
cs_CZ: POČASÍ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
cs_CZ: OBRÁZKY

[ctx: #31952]
en: TV
cs_CZ: TELEVIZE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
cs_CZ: VIDEA

[ctx: #31954]
en: MOVIES
cs_CZ: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
cs_CZ: SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
cs_CZ: HUDBA

[ctx: #31957]
en: ADD-ONS
cs_CZ: DOPLŇKY

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
cs_CZ: PŘEHRÁT DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
cs_CZ: SYSTÉM

[ctx: #31960]
en: RADIO
cs_CZ: RÁDIO

[ctx: #31961]
en: Timeshift
cs_CZ: Časový posun

[ctx: #31962]
en: Choose kind of profile identification
cs_CZ: Zvolte typ identifikace profilu

[ctx: #31963]
en: Profile name
cs_CZ: Název profilu

[ctx: #31964]
en: Profile avatar
cs_CZ: Avatar profilu
