XBMC Addons - en to pl_PL translation catalogue (24 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
pl_PL: Polecane

[ctx: #32002]
en: Random Items
pl_PL: Pozycje losowe

[ctx: #32003]
en: Set number of items to fetch from the database
pl_PL: Ustaw liczbę pozycji pobieranych z bazy

[ctx: #32004]
en: Random Movies
pl_PL: Filmy losowe

[ctx: #32005]
en: Recent Movies
pl_PL: Filmy ostatnio dodane

[ctx: #32006]
en: Recommended Movies
pl_PL: Filmy rekomendowane

[ctx: #32007]
en: Random Episodes
pl_PL: Odcinki losowe

[ctx: #32008]
en: Recent Episodes
pl_PL: Odcinki ostatnio dodane

[ctx: #32009]
en: Recent Items
pl_PL: Pozycje ostatnio dodane

[ctx: #32010]
en: Recommended Episodes
pl_PL: Odcinki polecane

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
pl_PL: Tylko nieodtwarzane i nieobejrzane

[ctx: #32012]
en: General
pl_PL: Ogólne

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
pl_PL: Pokazuj fabułę dla nieobejrzanych pozycji

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
pl_PL: * Fabuła została ukryta *

[ctx: #32015]
en: Random Songs
pl_PL: Utwory losowe

[ctx: #32016]
en: Random Albums
pl_PL: Albumy losowe

[ctx: #32017]
en: Recent Albums
pl_PL: Albumy ostatnio dodane

[ctx: #32018]
en: Recommended Albums
pl_PL: Albumy polecane

[ctx: #32019]
en: Recent Videos
pl_PL: Wideo ostatnio dodane

[ctx: #32020]
en: Favourite Episodes
pl_PL: Odcinki ulubione

[ctx: #32021]
en: Include Specials
pl_PL: Uwzględniaj odcinki specjalne

[ctx: #32022]
en: Random Music Videos
pl_PL: Teledyski losowe

[ctx: #32023]
en: Recent Music Videos
pl_PL: Teledyski ostatnio dodane

[ctx: #32024]
en: Recommended Music Videos
pl_PL: Teledyski polecane
