XBMC Addons - en to sl translation catalogue (28 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
sl: Pridobi informacije TV oddaj ki se bodo predvajale.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
sl: Pridobi informacije TV oddaj ki se bodo predvajale. Nikoli več ne boste zamudili nobene epizode.

[ctx: #32000]
en: Display
sl: Zaslon

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
sl: Vrsta sličice

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
sl: Prenesi pasice (Potreben je dodatek Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
sl: Prenesi logotipe (Potreben je dodatek Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
sl: Omogoči ozadje

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
sl: Omogoči predogled slik v formatu 16:9

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
sl: Prenesi predoglede slik v formatu 16:9 (Potreben je dodatek Artwork Downloader)

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
sl: Prenesi posterje (Potreben je dodatek Artwork Downloader)

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
sl: Prikaži vse TV oddaje za domači zaslon (potrebuje podporo preobleke)

[ctx: #32019]
en: TV Guide
sl: TV Vodič

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
sl: TV Show - naslednje na sporedu

[ctx: #32102]
en: Getting information...
sl: Pridobivam podatke ...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
sl: PREKLICANO

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
sl: Uporabnik je preklical operacijo.

[ctx: #32201]
en: Returning Series
sl: Vrnitev serije

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
sl: Preklicano/Končano

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
sl: Bo zavrnjeno/V mehurčku

[ctx: #32204]
en: In Development
sl: V razvoju

[ctx: #32205]
en: New Series
sl: Nove serije

[ctx: #32206]
en: Never Aired
sl: Nikoli predvajano

[ctx: #32207]
en: Final Season
sl: Končna sezona

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
sl: Na premoru

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
sl: Pilot serije naročen

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
sl: Pilot serije zavrnjen

[ctx: #32211]
en: Cancelled
sl: Preklicano

[ctx: #32212]
en: Ended
sl: Končano
