XBMC Addons - en to no translation catalogue (44 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
no: Hent informasjon om kommende TV-programmer.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
no: Få informasjon om neste TV-sending. Du vil aldri gå glipp av en episode igjen.

[ctx: #32000]
en: Display
no: Visning

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
no: Miniatyrtype

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
no: Last ned banner (Krever Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
no: Last ned logoer (Krever Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
no: Aktiver fanart-bakgrunn

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
no: Aktiver 16:9-miniatyrer

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
no: Last ned 16:9-miniatyrer (Krever Artwork Downloader)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
no: Oppdater TV-informasjonen nå

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
no: Last ned TV-informasjon:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
no: I bakgrunnen hver [X] time

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
no: Når utvidelsen åpnes hvis informasjonen er [X] timer gammel

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
no: Last ned plakater (Krever Artwork Downloader)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
no: **Nullstill alle data** og oppdater TV-informasjonen nå

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
no: Vis alle TV-programmer på hovedmeny (behøver skallstøtte)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
no: Benytt ukedager og månedsnavn i datoer i stedet for tall (for et skall som behøver hjelp)

[ctx: #32015]
en: Number of next-aired days to include in the TV Guide
no: Antall dager som skal inkluderes i TV-guiden.

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
no: Start TV-guiden på dagen i dag i stedet for på mandag

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
no: Vis gårsdagen i «dagen i dag» visningen

[ctx: #32018]
en: Yesterday
no: I går

[ctx: #32019]
en: TV Guide
no: TV-guide

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
no: Avanserte innstillinger

[ctx: #32021]
en: Extra shows (TVDB ID numbers)
no: Ekstra programmer (TVDB ID-nummer)

[ctx: #32022]
en: Omit shows (TVDB ID numbers)
no: Utelatte programmer (TVDB ID-nummer)

[ctx: #32023]
en: Ignore "Specials" (requires a reset)
no: Ignorer "spesial" (krever nullstiling)

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
no: Søk etter språk på TVDB

[ctx: #32102]
en: Getting information...
no: Henter informasjon...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
no: AVBRUTT

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
no: Handling avbrutt av bruker.

[ctx: #32105]
en: ABORTED due to fetch failures
no: AVSLUTTET på grunn av feil ved henting

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
no: Oppdatering mislyktes (prøver igjen senere).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
no: Returnerende serie

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
no: Avbrutt/Avsluttet

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
no: Ikke besluttet

[ctx: #32204]
en: In Development
no: Under utvikling

[ctx: #32205]
en: New Series
no: Ny serie

[ctx: #32206]
en: Never Aired
no: Aldri sent

[ctx: #32207]
en: Final Season
no: Siste sesong

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
no: På avbrekk

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
no: Pilotepisode bestilt

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
no: Pilotepisode avvist

[ctx: #32211]
en: Cancelled
no: Avbrutt

[ctx: #32212]
en: Ended
no: Avsluttet
