XBMC Addons - en to lt translation catalogue (45 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
lt: Gauti TV laidos kitos transliacijos informaciją.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
lt: Gauti TV laidos kitos transliacijos informaciją. Jūs niekada daugiau jos nepraleisite.

[ctx: #32000]
en: Display
lt: Ekranas

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
lt: Miniatiūros tipas

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
lt: Atsiųsti banerius (reikalingas Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
lt: Atsiųsti logotipus (reikalingas Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
lt: Įjungti fono Fanart

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
lt: Įjungti 16:9 peržiūros miniatiūras

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
lt: Atsiųsti 16:9 peržiūros miniatiūras (reikalingas Artwork Downloader)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
lt: Atnaujinti TV informaciją dabar

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
lt: Atsiųsti TV informaciją:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
lt: Fone kas [N] valandas

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
lt: Atidarant gidą, jei duomenys senesni nei [N] valandos

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
lt: Atsiųsti plakatus (reikalingas Artwork Downloader)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
lt: **Atstatyti visus duomenis** ir atnaujinti TV informaciją dabar

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
lt: Rodyti visas TV laidas pradiniame ekrane (reikalingas teminės išvaizdos palaikymas)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
lt: naudoti savaitės dienos ir mėnesių vardus datose vietoj skaičių(teminei išvaizdai, kuriai reikia pagalbos)

[ctx: #32015]
en: Number of next-aired days to include in the TV Guide
lt: Kitos transliacijos dienų skaičius TV gide

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
lt: TV gido savaitę pradėti šiandiena, o ne pirmadieniu

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
lt: Įtraukti vakar dieną į šiandienos stiliaus TV gidą

[ctx: #32018]
en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: #32019]
en: TV Guide
lt: TV gidas

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
lt: Išplėstinės parinktys

[ctx: #32021]
en: Extra shows (TVDB ID numbers)
lt: Ekstra laidos (TVDB ID skaičiai)

[ctx: #32022]
en: Omit shows (TVDB ID numbers)
lt: Praleisti laidas (TVDB ID skaičiai)

[ctx: #32023]
en: Ignore "Specials" (requires a reset)
lt: Ignoruoti "Specialas" serijas (reikia paleisti iš naujo)

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
lt: TVDB paieškos kalba

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
lt: TV laida - kita transliacija

[ctx: #32102]
en: Getting information...
lt: Gaunam informacija...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
lt: NUTRAUKTA

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
lt: Operaciją nutraukė vartotojas.

[ctx: #32105]
en: ABORTED due to fetch failures
lt: ATŠAUKTA dėl gavimo klaidų

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
lt: Atnaujinimas nepavyko (pamėginsime dar kartą vėliau).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
lt: Atnaujinti serialai

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
lt: Nutraukti/Pasibaigę

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
lt: Bus patikslinta

[ctx: #32204]
en: In Development
lt: Kuriamas

[ctx: #32205]
en: New Series
lt: Naujas serialas

[ctx: #32206]
en: Never Aired
lt: Niekada netransliuotas

[ctx: #32207]
en: Final Season
lt: Paskutinis sezonas

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
lt: Pertrauka

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
lt: Užsakyta bandomoji serija

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
lt: Bandomoji serija atmesta

[ctx: #32211]
en: Cancelled
lt: Nutrauktas

[ctx: #32212]
en: Ended
lt: Pasibaigęs
