XBMC Addons - en to he translation catalogue (38 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
he: קבל פרטי השידור הבא של תכניות הטלוויזיה.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
he: קבל פרטי השידור הבא של תכניות הטלוויזיה. לעולם לא תחמיץ שוב פרק.

[ctx: #32000]
en: Display
he: תצוגה

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
he: סוג תמונה ממוזערת

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
he: הורד באנרים (נדרש Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
he: הורד אייקונים (נדרש Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
he: אפשר פאנארט רקע

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
he: אפשר תמונה מקדימה ממוזערת ביחס 16:9

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
he: הורד תמונה מקדימה ממוזערת ביחס 16:9 (נדרש Artwork Downloader)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
he: לעדכן את מידע הטלוויזיה עכשיו

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
he: הורדת פרטי סדרות:

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
he: הורד פוסטרים (נדרש Artwork Downloader)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
he: ** איפוס כל הנתונים ** ולעדכן את מידע הטלוויזיה עכשיו

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
he: הצג כל תכניות הטלוויזיה במסך הבית (נדרשת תמיכת המעטפת)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
he: השתמש ביום-של-שבוע ושמות חודשים בתאריכים במקום רק מספרים (למעטפת שזקוקה לעזרה)

[ctx: #32018]
en: Yesterday
he: אתמול

[ctx: #32019]
en: TV Guide
he: מדריך תכניות

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
he: אפשרויות מתקדמות:

[ctx: #32021]
en: Extra shows (TVDB ID numbers)
he: סדרות נוספים (מספרי זיהוי TVDB)

[ctx: #32022]
en: Omit shows (TVDB ID numbers)
he: להשמיט סדרות(מספרי זיהוי TVDB)

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
he: חפש שפה בTVDB

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
he: תכנית טלוויזיה - השידור הבא

[ctx: #32102]
en: Getting information...
he: משיג פרטים...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
he: בוטלה

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
he: פעולה בוטלה ע"י המשתמש.

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
he: העדכון נכשל (אנחנו מנסים שוב מאוחר יותר).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
he: סדרה חוזרת

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
he: בוטלה/הסתיימה

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
he: תוכרז בקרוב/על סף אישור

[ctx: #32204]
en: In Development
he: בתהליכי פיתוח

[ctx: #32205]
en: New Series
he: סדרה חדשה

[ctx: #32206]
en: Never Aired
he: מעולם לא שודרה

[ctx: #32207]
en: Final Season
he: עונת סיום

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
he: בהפסקה זמנית

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
he: הוזמן פיילוט

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
he: פיילוט נפסל

[ctx: #32211]
en: Cancelled
he: בוטלה

[ctx: #32212]
en: Ended
he: הסתיימה
