XBMC Addons - en to gl translation catalogue (41 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
gl: Obter a info. das Seguintes Emisións das Series de TV.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
gl: Obter a info. das Seguintes Emisións das Series de TV. Non esquecerá ningunha.

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
gl: Tipo de Miniatura

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
gl: Descargar cartazes (Requírese un Descargador de Ilustracións)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
gl: Descargar logos (Requírese un Descargador de Ilustracións)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
gl: Activar os fanart de fondo

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
gl: Activar as miniaturas da vista previa 16:9

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
gl: Descargar as miniaturas da vista previa 16:9 (Requírese un Descargador de Ilustracións)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
gl: Actualizar agora a información de TV

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
gl: Descargar a información de TV:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
gl: En segundo plano cada [N] horas

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
gl: Ao entrar na guía, se os datos teñen máis de [N] horas

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
gl: Descargar pósters (Requírese un Descargador de Ilustracións)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
gl: **Restabelecer datos** e actualizar a información de TV agora

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
gl: Amosar todas Series de TV na pantalla de inicio (precisa de tema compatíbel)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
gl: Usar o nome do día da semana e mes nas datas, no canto dos números (se o tema o precisa)

[ctx: #32015]
en: Number of next-aired days to include in the TV Guide
gl: Número de días das próximas emisións a incluír na Guía de TV

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
gl: Iniciar a Guía de TV semanal Hoxe no canto do Luns

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
gl: Incluír Onte na Guía estilo Hoxe

[ctx: #32018]
en: Yesterday
gl: Onte

[ctx: #32019]
en: TV Guide
gl: Guía de TV

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
gl: Opcións Avanzadas:

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
gl: Buscar idioma no TVDB

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
gl: Serie de TV - Seguinte Emisión

[ctx: #32102]
en: Getting information...
gl: Obtendo información...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
gl: CANCELADO

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
gl: Operación cancelada polo usuario.

[ctx: #32105]
en: ABORTED due to fetch failures
gl: CANCELADO debido aos fallos na descarga

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
gl: Fallou a actualización (volveremos tentalo máis tarde).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
gl: Series en Reposición

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
gl: Cancelado/Rematado

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
gl: TBD/Na Burbulla

[ctx: #32204]
en: In Development
gl: En Desenvolvemento

[ctx: #32205]
en: New Series
gl: Novas Series

[ctx: #32206]
en: Never Aired
gl: Nunca se Emitiu

[ctx: #32207]
en: Final Season
gl: Tempada Final

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
gl: En Pausa

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
gl: Piloto Ordenado

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
gl: Piloto Rexeitado

[ctx: #32211]
en: Cancelled
gl: Cancelado

[ctx: #32212]
en: Ended
gl: Rematado
