XBMC Addons - en to nl translation catalogue (45 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
nl: Ophalen info voor komende TV afleveringen.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
nl: Ophalen info voor komende TV shows. Je zult ze nooit meer missen.

[ctx: #32000]
en: Display
nl: Beeldscherm

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
nl: Afbeeldingstype

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
nl: Download banners (Artwork Downloader benodigd)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
nl: Download logo's (Artwork Downloader benodigd)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
nl: Inschakelen fanart-achtergrond

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
nl: Inschakelen 16:9 afbeeldingen

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
nl: Download 16:9 afbeeldingen (Artwork Downloader benodigd)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
nl: Update de tv informatie nu

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
nl: Download tv informatie:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
nl: in de achtergrond elke [N] uren

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
nl: Bij openen van de gids als data ouder is als [N] uur

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
nl: Download posters (Artwork Downloader benodigd)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
nl: **Reset alle data**en update de TV informatie nu

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
nl: Toon alle TV shows via het homescherm (skinondersteuning benodigd)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
nl: Gebruik dag van de week en maand namen in datums in plaats van alleen nummers (voor een skin dat moet worden geholpen)

[ctx: #32015]
en: Number of next-aired days to include in the TV Guide
nl: Aantal volgende-uitgezonden dagen op te nemen in de tv-gids.

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
nl: Start de TV-gids week op basis van vandaag in plaats van maandag

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
nl: Voeg gisteren toe in de vandaag-stijl TV-gids

[ctx: #32018]
en: Yesterday
nl: Gisteren

[ctx: #32019]
en: TV Guide
nl: TV gids

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
nl: Geavanceerde opties:

[ctx: #32021]
en: Extra shows (TVDB ID numbers)
nl: Extra uitzendingen (TVDB ID nummers)

[ctx: #32022]
en: Omit shows (TVDB ID numbers)
nl: Omit uitzendingen (TVDB ID nummers)

[ctx: #32023]
en: Ignore "Specials" (requires a reset)
nl: Negeer "specials" (vereist een herstart)

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
nl: Zoek taal op TVDB

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
nl: TV Show - Volgende uitzending

[ctx: #32102]
en: Getting information...
nl: Gegevens ophalen...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
nl: GEANNULLEERD

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
nl: Actie afgebroken door de gebruiker.

[ctx: #32105]
en: ABORTED due to fetch failures
nl: Geannuleerd door verkregen fouten

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
nl: De update is mislukt (we proberen het later opnieuw).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
nl: Terugkomende series

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
nl: Geannuleerd/Beëindigd

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
nl: Nader te bepalen

[ctx: #32204]
en: In Development
nl: In ontwikkeling

[ctx: #32205]
en: New Series
nl: Nieuwe serie

[ctx: #32206]
en: Never Aired
nl: Nooit uitgezonden

[ctx: #32207]
en: Final Season
nl: Laatste seizoen

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
nl: Er tussenuit

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
nl: Pilot besteld

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
nl: Pilot afgewezen

[ctx: #32211]
en: Cancelled
nl: Geannuleerd

[ctx: #32212]
en: Ended
nl: Beëindigd
