XBMC Addons - en to da translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32000]
en: Display
da: Skærm

[ctx: #32019]
en: TV Guide
da: TV-guide

[ctx: #32102]
en: Getting information...
da: Henter information..

[ctx: #32211]
en: Cancelled
da: Annulleret

[ctx: #32212]
en: Ended
da: Slut
