XBMC Addons - en to hr translation catalogue (45 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
hr: Nabavite informacije za sljedeću emitiranu TV seriju.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
hr: Nabavite informacije za sljedeću emitiranu TV seriju. Nikada nećete propustiti nijednu.

[ctx: #32000]
en: Display
hr: Zaslon

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
hr: Vrsta minijature

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
hr: Preuzmi transparent (Potreban je preuzimatelj slika omota 'Artwork Downloader')

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
hr: Preuzmi logotip (Potreban je preuzimatelj slika omota 'Artwork Downloader')

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
hr: Omogući pozadinu sa slikom omota

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
hr: Omogući 16:9 pregled minijatura

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
hr: Preuzmi 16:9 preglede minijatura (Potreban je preuzimatelj slika omota 'Artwork Downloader')

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
hr: Ažuriraj TV informacije odmah

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
hr: Preuzmi TV informacije:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
hr: U pozadini svakih [N] sati

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
hr: Pri ulazu u vodič ako su podaci stariji od [N] sati

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
hr: Preuzmi poster (Potreban je preuzimatelj slika omota 'Artwork Downloader')

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
hr: **Vrati na početno sve podatke** i ažuriraj TV informacije odmah

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
hr: Prikaži sve TV serije za početni zaslon (potrebna je podrška presvlake)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
hr: Koristi nazive dana u tjednu i mjesecu umjesto samo brojeva (za presvlake koje trebaju pomoć)

[ctx: #32015]
en: Number of next-aired days to include in the TV Guide
hr: Broj emitiranja sljedećih dana koji će biti uključeni u TV vodič

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
hr: Pokreni tjedni TV vodič danas umjesto ponedjeljkom

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
hr: Uključi jučerašnji TV raspored u današnji TV vodič

[ctx: #32018]
en: Yesterday
hr: Jučer

[ctx: #32019]
en: TV Guide
hr: TV vodič

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
hr: Napredne mogućnosti:

[ctx: #32021]
en: Extra shows (TVDB ID numbers)
hr: Dodatne serije (TVDB ID brojevi)

[ctx: #32022]
en: Omit shows (TVDB ID numbers)
hr: Izuzete serije (TVDB ID brojevi)

[ctx: #32023]
en: Ignore "Specials" (requires a reset)
hr: Zanemari "Posebni" (zahtijeva ponovno pokretanje)

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
hr: Pretraži jezik na TVDB

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
hr: TV emisjia - Sljedeće emitiranje

[ctx: #32102]
en: Getting information...
hr: Nabavljanje informacija...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
hr: OTKAZANO

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
hr: Radnju je prekinuo korisnik.

[ctx: #32105]
en: ABORTED due to fetch failures
hr: PREKINUTO uslijed pogreške dohvaćanja

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
hr: Neuspjelo ažuriranje (pokušat ćemo ponovno kasnije).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
hr: Povratak serije

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
hr: Poništeno/Završeno

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
hr: Na odluči/Početak emitiranja

[ctx: #32204]
en: In Development
hr: U razvoju

[ctx: #32205]
en: New Series
hr: Nove serije

[ctx: #32206]
en: Never Aired
hr: Nikada emitirano

[ctx: #32207]
en: Final Season
hr: Posljednja sezona

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
hr: Stanka

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
hr: Pilot nastavak naručen

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
hr: Pilot nastavak odbačen

[ctx: #32211]
en: Cancelled
hr: Otkazano

[ctx: #32212]
en: Ended
hr: Završeno
