XBMC Addons - en to ca translation catalogue (28 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
ca: Agafar informació de les sèries de TV que es retransmetran pròximament.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
ca: Agafar informació de les sèries de TV que es retransmetran pròximament. No te'n perdràs cap mai més.

[ctx: #32000]
en: Display
ca: Pantalla

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
ca: Tipus de miniatura

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
ca: Descàrrega bàners (es necessari el Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
ca: Descarrega logotips (es necessari el Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
ca: Habilita el fanart de fons

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
ca: Habilita les vistes prèvies en miniatures 16:9

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
ca: Descarrega les vistes prèvies en 16:9 (es necessari el Artwork Downloader)

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
ca: Descarregar cartells (es necessari el Artwork Downloader)

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
ca: Mostra totes les sèries de TV a la pantalla d'inici (necessari una pell compatible)

[ctx: #32019]
en: TV Guide
ca: Guia TV

[ctx: #32101]
en: TV Show - Next Aired
ca: Sèrie de TV - Pròxima Transmissió

[ctx: #32102]
en: Getting information...
ca: Obtenin Informació

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
ca: CANCEL·LAT

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
ca: Operació cancel·lada per l'usuari.

[ctx: #32201]
en: Returning Series
ca: Sèries Retornants

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
ca: Cancel·lat/Finalitzat

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
ca: Per Determinar

[ctx: #32204]
en: In Development
ca: En Desenvolupament

[ctx: #32205]
en: New Series
ca: Sèries Noves

[ctx: #32206]
en: Never Aired
ca: No s'ha emès mai

[ctx: #32207]
en: Final Season
ca: Temporada Final

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
ca: En Pausa

[ctx: #32209]
en: Pilot Ordered
ca: Episodi Pilot Demanat

[ctx: #32210]
en: Pilot Rejected
ca: Episodi Pilot Rebutjat

[ctx: #32211]
en: Cancelled
ca: Cancel·lat

[ctx: #32212]
en: Ended
ca: Finalitzat
