XBMC Addons - en to bg translation catalogue (37 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Get info for TV Shows Next Aired.
bg: Информация за предстоящите ТВ сериали.

[ctx: Addon Description]
en: Get info for TV Shows Next Aired. You'll never miss one again.
bg: Сваля информация за предстоящите ТВ сериали. Вече никога няма да пропускате епизод от ТВ сериали, които следите.

[ctx: #32000]
en: Display
bg: Екран

[ctx: #32001]
en: Thumbnail type
bg: Тип на миниатюрите

[ctx: #32002]
en: Download banners (Artwork Downloader required)
bg: Свали банерите сега (изисква добавката Artwork Downloader)

[ctx: #32003]
en: Download logos (Artwork Downloader required)
bg: Свали логата сега (изисква добавката Artwork Downloader)

[ctx: #32004]
en: Enable background fanart
bg: Ползвай за фон фен-арт изображенията

[ctx: #32005]
en: Enable 16:9 preview thumbs
bg: Включи миниатюрите във формат 16:09

[ctx: #32006]
en: Download 16:9 preview thumbs (Artwork Downloader required)
bg: Свали 16:09 миниатюрите сега (изисква добавката Artwork Downloader)

[ctx: #32007]
en: Update the TV information now
bg: Обнови информацията сега

[ctx: #32008]
en: Download TV information:
bg: Сваляне на информация:

[ctx: #32009]
en: In the background every [N] hours
bg: На заден фон всеки [N] часа

[ctx: #32010]
en: On entering the guide if data is over [N] hours old
bg: При влизане в справочника, ако информацията е по-стара от [N] часа

[ctx: #32011]
en: Download posters (Artwork Downloader required)
bg: Свали плакатите сега (изисква добавката Artwork Downloader)

[ctx: #32012]
en: **Reset all data** and update the TV information now
bg: **Нулирай всичко** и обнови информацията сега

[ctx: #32013]
en: Show All TV Shows for home screen (needs skin Support)
bg: Покажи всички ТВ сериали на главния екран (изисква поддръжка от облика)

[ctx: #32014]
en: Use day-of-week and month names in dates instead of just numbers (for a skin that needs help)
bg: Ползвай имената на месеците и дните от седмицата, вместо числа (за облици които се нуждаят)

[ctx: #32016]
en: Start the TV Guide week based on Today instead of Monday
bg: Започвай седмицата в ТВ справочника с днешния ден, вместо с понеделник

[ctx: #32017]
en: Include Yesterday in the Today-style TV Guide
bg: Включвай и вчерашния ден в ТВ справочника

[ctx: #32018]
en: Yesterday
bg: Вчера

[ctx: #32019]
en: TV Guide
bg: ТВ справочник

[ctx: #32020]
en: Advanced Options:
bg: Допълнителни настройки:

[ctx: #32024]
en: Search language on TVDB
bg: Търси в TVDB на следния език

[ctx: #32102]
en: Getting information...
bg: Сваляне на информация...

[ctx: #32103]
en: CANCELLED
bg: ОТМЕНЕНО

[ctx: #32104]
en: Operation cancelled by user.
bg: Действието е прекъснато от потребителя.

[ctx: #32106]
en: The update failed (we'll retry again later).
bg: Обновяването се провали (по-късно предстои втори опит).

[ctx: #32201]
en: Returning Series
bg: Завръщащ се сериал

[ctx: #32202]
en: Cancelled/Ended
bg: Отменен/Приключен

[ctx: #32203]
en: TBD/On The Bubble
bg: Очаква се решение

[ctx: #32204]
en: In Development
bg: В разработка

[ctx: #32205]
en: New Series
bg: Нови серии

[ctx: #32206]
en: Never Aired
bg: Неизлъчен

[ctx: #32207]
en: Final Season
bg: Последен сезон

[ctx: #32208]
en: On Hiatus
bg: Между сезони

[ctx: #32211]
en: Cancelled
bg: Отменен

[ctx: #32212]
en: Ended
bg: Приключен
