XBMC-Addons - en to bg_BG translation catalogue (110 entries)

[ctx: #32000]
en: Million
bg_BG: Милион

[ctx: #32001]
en: Billion
bg_BG: Милиард

[ctx: #32002]
en: Trillion
bg_BG: Трилион

[ctx: #32003]
en: Autocompletion language
bg_BG: Език за автоматично завършване

[ctx: #32006]
en: Use as thumbnail
bg_BG: Ползвай като миниатюра

[ctx: #32007]
en: Use as fanart
bg_BG: Ползвай като фен-арт

[ctx: #32008]
en: Autocompletion
bg_BG: Автоматично завършване

[ctx: #32009]
en: Show actor information
bg_BG: Покажи инф. за актьора

[ctx: #32010]
en: Filmography
bg_BG: Филмография

[ctx: #32011]
en: Known movies
bg_BG: Известни филми

[ctx: #32012]
en: Birthday
bg_BG: Роден на

[ctx: #32013]
en: Day of death
bg_BG: Починал на

[ctx: #32014]
en: Place of birth
bg_BG: Роден в

[ctx: #32016]
en: Also known as
bg_BG: Известен като

[ctx: #32017]
en: Homepage
bg_BG: Домашна страница

[ctx: #32018]
en: Role
bg_BG: Роля

[ctx: #32019]
en: Job
bg_BG: Работа

[ctx: #32020]
en: Age
bg_BG: Възраст

[ctx: #32021]
en: In database
bg_BG: В базата данни

[ctx: #32022]
en: Clear filters
bg_BG: Изчисти филтрите

[ctx: #32023]
en: Filters
bg_BG: Филтри

[ctx: #32024]
en: My account
bg_BG: Акаунт

[ctx: #32025]
en: Episode index
bg_BG: Списък на епизодите

[ctx: #32026]
en: Related movie lists
bg_BG: Списък със свързани филми

[ctx: #32028]
en: Airing TV shows
bg_BG: Излъчвани ТВ Сериали

[ctx: #32030]
en: Movie appearances
bg_BG: Появи във филми

[ctx: #32031]
en: TV show appearances
bg_BG: Появи във ТВ Сериали

[ctx: #32032]
en: Trending TV shows
bg_BG: Налагащи се ТВ Сериали

[ctx: #32035]
en: Remove from list
bg_BG: Премахни от списъка

[ctx: #32036]
en: Movie list
bg_BG: Списък с филми

[ctx: #32037]
en: Overview
bg_BG: Обща информация

[ctx: #32038]
en: TV shows airing today
bg_BG: ТВ Сериали излъчвани днес

[ctx: #32040]
en: Top rated TV shows
bg_BG: Най-високо оценени ТВ Сериали

[ctx: #32041]
en: Popular TV shows
bg_BG: Популярни ТВ Сериали

[ctx: #32042]
en: In-cinema movies
bg_BG: Филми в кината

[ctx: #32043]
en: Upcoming movies
bg_BG: Предстоящи филми

[ctx: #32044]
en: Popular movies
bg_BG: Популярни филми

[ctx: #32045]
en: User-created lists
bg_BG: Списъци създадени от потребител

[ctx: #32046]
en: Top rated movies
bg_BG: Най-високо оценени филми

[ctx: #32047]
en: Trending movies
bg_BG: Налагащи се филми

[ctx: #32050]
en: Online information
bg_BG: Онлайн информация

[ctx: #32051]
en: Trailer
bg_BG: Трейлър

[ctx: #32052]
en: No trailers found
bg_BG: Не са намерени трейлъри

[ctx: #32059]
en: Added movie to CouchPotato
bg_BG: Добавен в CouchPotato

[ctx: #32062]
en: One day
bg_BG: Един ден

[ctx: #32063]
en: One week
bg_BG: Една седмица

[ctx: #32064]
en: One month
bg_BG: Един месец

[ctx: #32065]
en: One year
bg_BG: Една година

[ctx: #32067]
en: Amount of days
bg_BG: Брой дни

[ctx: #32068]
en: Amount of videos
bg_BG: Брой клипове

[ctx: #32069]
en: Show similar videos
bg_BG: Покажи подобни клипове

[ctx: #32070]
en: Youtube video
bg_BG: Клип в Youtube

[ctx: #32071]
en: Released
bg_BG: Излязъл

[ctx: #32073]
en: In production
bg_BG: В процес на заснемане

[ctx: #32074]
en: Ended
bg_BG: Приключил

[ctx: #32076]
en: Planned
bg_BG: Планиран

[ctx: #32077]
en: Remove filter
bg_BG: Премахни филтъра

[ctx: #32078]
en: Remove all
bg_BG: Премахни всички

[ctx: #32081]
en: More videos from
bg_BG: Още клипове от

[ctx: #32082]
en: votes
bg_BG: гласа

[ctx: #32083]
en: Add movie to list
bg_BG: Добави филм към списък

[ctx: #32104]
en: Sort by
bg_BG: Подредба

[ctx: #32105]
en: Filters
bg_BG: Филтри

[ctx: #32106]
en: Choose filter behaviour
bg_BG: Изберете критерий за филтриране

[ctx: #32107]
en: Add to list
bg_BG: Добави към списък

[ctx: #32108]
en: Revenue
bg_BG: Приходи

[ctx: #32109]
en: Budget
bg_BG: Бюджет

[ctx: #32110]
en: Popularity
bg_BG: Популярност

[ctx: #32111]
en: Vote count
bg_BG: Брой гласували

[ctx: #32113]
en: Rate movie
bg_BG: Оценете филма

[ctx: #32114]
en: Keyword
bg_BG: Ключова дума

[ctx: #32115]
en: Crew
bg_BG: Екип

[ctx: #32116]
en: Recommended By TMDB
bg_BG: Препоръчан от TMDB

[ctx: #32117]
en: Official videos
bg_BG: Официални клипове

[ctx: #32118]
en: YouTube videos
bg_BG: Клипове в YouTube

[ctx: #32120]
en: Movie actor roles
bg_BG: Роли във филми

[ctx: #32121]
en: TV show roles
bg_BG: Роли в ТВ Сериали

[ctx: #32124]
en: Items
bg_BG: Елемента

[ctx: #32125]
en: Page
bg_BG: Страница

[ctx: #32126]
en: Actor / Crew member
bg_BG: Актьор / Член на екипа

[ctx: #32128]
en: Order
bg_BG: Ред

[ctx: #32129]
en: Your rating
bg_BG: Моята оценка

[ctx: #32130]
en: Show lists
bg_BG: Списък със сериали

[ctx: #32132]
en: Extras
bg_BG: Екстри

[ctx: #32133]
en: Manage
bg_BG: Управление

[ctx: #32135]
en: Rated movies
bg_BG: Оценени филми

[ctx: #32136]
en: Choose list
bg_BG: Изберете списък

[ctx: #32137]
en: Enter list name
bg_BG: Въведете име на списъка

[ctx: #32138]
en: Delete movie list
bg_BG: Изтрий списъка

[ctx: #32139]
en: New movie list
bg_BG: Нов списък с филми

[ctx: #32142]
en: Studios
bg_BG: Студиа

[ctx: #32143]
en: Could not find item at MovieDB
bg_BG: В MovieDB няма резултат от търсенето

[ctx: #32145]
en: Rated TV shows
bg_BG: Оценени ТВ Сериали

[ctx: #32146]
en: Search for '%s'
bg_BG: Търсене за "%s"

[ctx: #32147]
en: Show actor TV show appearances
bg_BG: Покажи изявите на актьора в ТВ Сериали

[ctx: #32148]
en: Show TV show information
bg_BG: Покажи инф. за ТВ Сериал

[ctx: #32149]
en: Upper limit
bg_BG: Горна граница

[ctx: #32150]
en: Lower limit
bg_BG: Долна граница

[ctx: #32151]
en: Choose option
bg_BG: Изберете опция

[ctx: #32152]
en: Networks
bg_BG: Мрежи

[ctx: #32156]
en: Person
bg_BG: Човек

[ctx: #32158]
en: Birthday today!
bg_BG: Рожден днес!

[ctx: #32159]
en: Language for TheMovieDB requests
bg_BG: Език за заявки към TheMovieDB

[ctx: #32160]
en: TheMovieDB username
bg_BG: Потребител за TheMovieDB

[ctx: #32161]
en: TheMovieDB password
bg_BG: Парола за TheMovieDB

[ctx: #32164]
en: Delete cache
bg_BG: Изтрий кеша

[ctx: #32165]
en: Add to CouchPotato
bg_BG: Добави в CouchPotato

[ctx: #32166]
en: Add to SickBeard
bg_BG: Добави в SickBeard

[ctx: #32168]
en: Releases
bg_BG: Издания

[ctx: #32169]
en: Rate TV show
bg_BG: Оценете ТВ Сериал
