XBMC Addons - en to tr translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32000]
en: File
tr: Dosya

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
tr: Sözler Bulunamadı!

[ctx: #32002]
en: Embedded
tr: Gömülü

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
tr: Sözler Aranıyor

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
tr: Sözleri "lyrics" klasörüne kaydet

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
tr: Sözler Klasörü

[ctx: #32103]
en: - Save format
tr: Formatı kaydet

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
tr: Dosya adına göre ara

[ctx: #32107]
en: Filename format
tr: Dosya adı formatı

[ctx: #32150]
en: Scrapers
tr: Scraperlar

[ctx: #32151]
en: Options
tr: Seçenekler

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
tr: Gömülü sözler içinde ara

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
tr: Yerel söz dosyaları içinde ara

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
tr: Eşitlenmiş söz kazıyıcılar

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
tr: Sözleri kendiliğinden görüntüle

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
tr: Şarkı başlığını temizle ( parantez içindeki parçayı kaldır)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
tr: Script zaten çalışıyor!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
tr: Hata ayıklama günlüğünü etkinleştir
