XBMC Addons - en to sv translation catalogue (22 entries)

[ctx: #32000]
en: File
sv: Fil

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
sv: Inga texter hittade!

[ctx: #32002]
en: Embedded
sv: Inbäddade

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
sv: Söker...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
sv: Spara sångtext

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
sv: Spara mapp

[ctx: #32103]
en: - Save format
sv: - Spara format

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
sv: Använd endast filnamn för sökning

[ctx: #32107]
en: Filename format
sv: Filnamnsformat

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
sv: Ladda texter med samma namn från undermapp

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
sv: - Undermappsnamn

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
sv: Spara sångtext till sångmapp

[ctx: #32150]
en: Scrapers
sv: Skrapor

[ctx: #32151]
en: Options
sv: Alternativ

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
sv: Sök efter inbäddade texter

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
sv: Sök efter lokala texfiler

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
sv: Synkroniserad textskrapor

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
sv: Vanliga textskrapor

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
sv: Visa låttexter automatiskt

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
sv: Rensa låttitel (radera text inom parentes)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
sv: Skriptet används redan!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
sv: Aktivera debugloggning
