XBMC Addons - en to sl translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32000]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
sl: Ni najdenih besedil pesmi!

[ctx: #32002]
en: Embedded
sl: Vgrajeni

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
sl: Shrami besedilo pesmi v mapo za besedila pesmi

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
sl: - Mapa za besedila pesmi

[ctx: #32103]
en: - Save format
sl: - Format zapisa

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
sl: Za iskanje uporabi samo ime datoteke

[ctx: #32107]
en: Filename format
sl: Format imena datoteke

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
sl: Istoimenska besedila pesmi shranjena v podmapo

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
sl: - Ime poddirektorija

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
sl: Shrani besedila pesmi v mapo s pesmijo

[ctx: #32150]
en: Scrapers
sl: Ponudniki

[ctx: #32151]
en: Options
sl: Možnosti

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
sl: Išči vgrajena besedila pesmi

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
sl: Besedila pesmi išči v lokalni mapi

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
sl: Ponudniki sinhroniziranih besedil pesmi

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
sl: Redni ponudniki besedil pesmi

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
sl: Vključi zapisovanje razhroščevanja
