XBMC Addons - en to sk translation catalogue (16 entries)

[ctx: #32000]
en: File
sk: Súbor

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
sk: Texty skladieb nenájdené!

[ctx: #32002]
en: Embedded
sk: Vložené

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
sk: Uložiť Texty skladieb

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
sk: Uložiť priečinok

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
sk: Použiť len názov súboru pre vyhľadávanie

[ctx: #32107]
en: Filename format
sk: Formát názvu súboru

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
sk: Načítať texty skladieb s rovnakým menom súboru z podpriečinku

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
sk: - Názov podpriečinku

[ctx: #32150]
en: Scrapers
sk: Sťahovače

[ctx: #32151]
en: Options
sk: Možnosti

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
sk: Hľadať vložené Texty skladieb

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
sk: Hľadať lokálne súbory Textov skladieb

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
sk: Sťahovače synchronizovaných textov skladieb

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
sk: Sťahovače bežných textov skladieb

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
sk: Začať ukladať informácie / debug log
