XBMC Addons - en to ro translation catalogue (17 entries)

[ctx: #32000]
en: File
ro: Fișier

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
ro: Nu au fost găsite versuri!

[ctx: #32002]
en: Embedded
ro: Încorporat

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
ro: Se caută versuri...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
ro: Salvează versuri în dosarul de versuri

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
ro: - Dosar versuri

[ctx: #32103]
en: - Save format
ro: - Format salvare

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
ro: Folosește numele fișierului pentru căutare

[ctx: #32107]
en: Filename format
ro: Format nume fișier

[ctx: #32150]
en: Scrapers
ro: Cataloage

[ctx: #32151]
en: Options
ro: Opțiuni

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
ro: Cataloage de versuri normale

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
ro: Arată versuri automat

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
ro: Scriptul rulează deja!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
ro: Activează jurnalizare depanare

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
ro: Ascunde notificările

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
ro: Versuri CU LRC
