XBMC Addons - en to pt translation catalogue (22 entries)

[ctx: #32000]
en: File
pt: Ficheiro

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
pt: Não foram encontradas letras!

[ctx: #32002]
en: Embedded
pt: Embutidas

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
pt: Procurando letras...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
pt: Gravar letras na pasta das letras

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
pt: Pasta para guardar

[ctx: #32103]
en: - Save format
pt: - Guardar no formato

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
pt: Usar apenas nome do ficheiro para busca

[ctx: #32107]
en: Filename format
pt: Formato do nome do ficheiro

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
pt: Guardar letras com o mesmo nome numa sub-pasta

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
pt: - Nome da sub-pasta

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
pt: Gravar letras na pasta das músicas

[ctx: #32150]
en: Scrapers
pt: Colectores

[ctx: #32151]
en: Options
pt: Opções

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
pt: Procurar letras embutidas

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
pt: Procurar ficheiros locais de letras

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
pt: Colectores de letras sincronizadas

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
pt: Colectores de letras normais

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
pt: Mostrar letras automaticamente

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
pt: Limpar nome da música (remover parênteses)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
pt: O scrip já está em execução!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
pt: Activar o registo de depuração
