XBMC Addons - en to pt_BR translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: File
pt_BR: Arquivo

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
pt_BR: Nenhuma letra encontrada!

[ctx: #32002]
en: Embedded
pt_BR: Embutida

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
pt_BR: Procurando letras da música...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
pt_BR: Salvar letras para diretório de letras

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
pt_BR: Salvar na pasta

[ctx: #32103]
en: - Save format
pt_BR: - Salvar no formato

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
pt_BR: Usar somente nome do arquivo para procurar

[ctx: #32107]
en: Filename format
pt_BR: Formato do nome do arquivo

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
pt_BR: Carregar letras com o mesmo nome da sub pasta

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
pt_BR: - Nome Sub Pasta

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
pt_BR: Salvar letras para pasta músicas

[ctx: #32150]
en: Scrapers
pt_BR: Resumos

[ctx: #32151]
en: Options
pt_BR: Opções

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
pt_BR: Procurar por letras embutidas

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
pt_BR: Procurar por arquivos locais de letras

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
pt_BR: Scrapers de letras sincronizadas

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
pt_BR: Scrapers de letras regular

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
pt_BR: Apresentar letras automaticamente

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
pt_BR: Limpar título da música (remove parte entre parênteses)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
pt_BR: Script já se encontra em execução!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
pt_BR: Ativar log de depuração

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
pt_BR: Ocultar notificações
