XBMC Addons - en to pl translation catalogue (41 entries)

[ctx: #32000]
en: File
pl: Plik

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
pl: Brak tekstu utworu

[ctx: #32002]
en: Embedded
pl: Wbudowane

[ctx: #32003]
en: Lyrics offset
pl: Przesunięcie tekstu

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
pl: Wyszukiwanie tekstu utworu...

[ctx: #32005]
en: Select lyrics:
pl: Wybierz tekst:

[ctx: #32006]
en: Select different lyrics
pl: Wybierz inny tekst

[ctx: #32007]
en: Manually sync lyrics
pl: Synchronizuj tekst manualnie

[ctx: #32008]
en: Delayed by: %ss
pl: Opóźniony o: %ss

[ctx: #32009]
en: Ahead by: %ss
pl: Przyśpieszony o: %ss

[ctx: #32101]
en: Search and save lyrics in separate lyrics folder
pl: Wyszukuj i zapisuj teksty w osobnym folderze

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
pl: - Folder tekstów

[ctx: #32103]
en: - Filename format
pl: - Format nazwy pliku

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
pl: Używaj nazwy pliku jako podstawy wyszukiwania

[ctx: #32107]
en: Filename format
pl: Format nazwy pliku

[ctx: #32111]
en: Lyrics are in a subfolder
pl: Zapisuj teksty w podfolderze

[ctx: #32112]
en: - Subfolder name
pl: - Nazwa podfolderu

[ctx: #32113]
en: Search and save lyrics in song folder
pl: Wyszukuj i zapisuj teksty folderze utworu

[ctx: #32115]
en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

[ctx: #32116]
en: Search options
pl: Opcje wyszukiwania

[ctx: #32117]
en: Lyrics files
pl: Pliki tekstów

[ctx: #32118]
en: Debugging
pl: Diagnostyka

[ctx: #32149]
en: Expert
pl: Eksperckie

[ctx: #32150]
en: Scrapers
pl: Dostawcy

[ctx: #32151]
en: Options
pl: Podstawowe

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
pl: Wyszukuj wbudowanych tekstów

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
pl: Wyszukuj lokalnych tekstów

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
pl: Dostawcy tekstów zsynchronizowanych

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
pl: Dostawcy tekstów normalnych

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
pl: Wyświetlaj tekst utworu automatycznie

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
pl: Oczyszczaj tytuł utworu (usuwaj część w nawiasach)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
pl: Dodatek został już uruchomiony!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
pl: Rejestruj komunikaty diagnostyczne

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
pl: Ukrywaj powiadomienia

[ctx: #32161]
en: Remove Chinese/Korean text from lyrics
pl: Usuwaj azjatyckie znaki z tekstów

[ctx: #32162]
en: Scraper test
pl: Test działania dostawców

[ctx: #32163]
en: Testing: %s
pl: Testowanie: %s

[ctx: #32164]
en: All scrapers are working ok
pl: Wszyscy dostawcy są dostępni

[ctx: #32165]
en: Failed scrapers: %s
pl: Dostawcy niedostępni: %s

[ctx: #32166]
en: Time offset for synchronised lyrics
pl: Przesunięcie czasowe zsynchronizowanych tekstów

[ctx: #32167]
en: Delete lyrics
pl: Usuń tekst utworu
