XBMC Addons - en to nl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: File
nl: Bestand

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
nl: Geen lyrics gevonden!

[ctx: #32002]
en: Embedded
nl: Verweven

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
nl: Zoeken naar lyrics...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
nl: Lyrics opslaan in lyrics folder

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
nl: Opslaan in

[ctx: #32103]
en: - Save format
nl: - Opslagformaat

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
nl: Gebruik bestandsnaam voor zoeken

[ctx: #32107]
en: Filename format
nl: Bestandsnaamformaat

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
nl: Zelfde lyricsnaam is opgeslagen in subfolder

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
nl: - Onderfoldernaam

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
nl: Opslaan van songteksten in folder van liedje

[ctx: #32151]
en: Options
nl: Opties

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
nl: Zoek naar ingeplaatste lyrics

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
nl: Zoek naar lokale songtekstbestanden

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
nl: Gesynchroniseerd tekstscrapers

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
nl: Gewone tekstscrapers

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
nl: Toon songteksten automatisch

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
nl: Leeg nummer titel (verwijder deel tussen haakjes)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
nl: Script is al actief!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
nl: Foutregistratie inschakelen

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
nl: Meldingen verbergen

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
nl: CU LRC songteksten
