XBMC Addons - en to no translation catalogue (24 entries)

[ctx: #32000]
en: File
no: Fil

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
no: Ingen sangtekst funnet!

[ctx: #32002]
en: Embedded
no: Innebygd

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
no: Søker sangtekst...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
no: Lagre sangtekst til sangtekstmappe

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
no: - Sangtekstmappe

[ctx: #32103]
en: - Save format
no: - Lagre filformat

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
no: Bruk bare filnavnet ved søk

[ctx: #32107]
en: Filename format
no: Filnavn format

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
no: Sangtekst med samme navn lagret i undermappe

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
no: -Undermappe navn

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
no: Lagre sangteksten i samme mappe som sangen

[ctx: #32150]
en: Scrapers
no: Skrapere

[ctx: #32151]
en: Options
no: Alternativer

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
no: Søk etter innebygd sangtekst

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
no: Søk etter lokale sangtekst filer

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
no: Synkronisert sangtekst skrapere

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
no: Ordinære sangtekst skrapere

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
no: Vis sangtekster automatisk

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
no: Rens sangens tittel (fjern delen i parentes)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
no: Skriptet kjører allerede!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
no: Aktiver feilsøkingslogg

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
no: Gjem varslinger

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
no: CU LRC sangtekster
