XBMC Addons - en to lt translation catalogue (24 entries)

[ctx: #32000]
en: File
lt: Failas

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
lt: Dainų žodžiai nerasti!

[ctx: #32002]
en: Embedded
lt: Integruoti

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
lt: Ieškoma dainų žodžių...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
lt: Išsaugoti dainų žodžius dainų žodžių aplanke

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
lt: - Dainų žodžių aplankas

[ctx: #32103]
en: - Save format
lt: - Saugojimo formatas

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
lt: Paieškoje naudoti tik failo pavadinimą

[ctx: #32107]
en: Filename format
lt: Failo pavadinimo formatas

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
lt: Dainų žodžiai tokiu pačiu pavadinimu išsaugoti poaplankyje

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
lt: - Poaplankio pavadinimas

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
lt: Išsaugoti dainų žodžius dainos aplanke

[ctx: #32150]
en: Scrapers
lt: Skreperiai

[ctx: #32151]
en: Options
lt: Parinktys

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
lt: Ieškoti integruotų dainų žodžių

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
lt: Ieškoti vietinių dainų žodžių failų

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
lt: Sinchruonizuotų dainų žodžių skreperiai

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
lt: Įprastų dainų žodžių skreperiai

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
lt: Rodyti dainų žodžius automatiškai

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
lt: Išvalyti dainos pavadinimą (pašalinti dalį, esančią skliaustuose)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
lt: Scenarijus jau paleistas!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
lt: Įjungti derinimo žurnalą

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
lt: Slėpti pranešimus

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
lt: CU LRC dainų žodžiai
