XBMC Addons - en to it translation catalogue (33 entries)

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
it: Nessun testo trovato!

[ctx: #32002]
en: Embedded
it: Incorporato

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
it: Ricerca testi in corso...

[ctx: #32005]
en: Select lyrics:
it: Seleziona testi:

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
it: Salva testi nella cartella testi

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
it: - Cartella Testi

[ctx: #32103]
en: - Filename format
it: - Formato nome file

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
it: Usa solo il nome del file per le ricerche

[ctx: #32107]
en: Filename format
it: Formato nome file

[ctx: #32111]
en: Lyrics are in a subfolder
it: I testi sono in una sottocartella

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
it: - Nome sottocartella

[ctx: #32113]
en: Search and save lyrics in song folder
it: Cerca e salva i testi nella cartella della canzone

[ctx: #32115]
en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

[ctx: #32116]
en: Search options
it: Opzioni di ricerca

[ctx: #32117]
en: Lyrics files
it: File Testi

[ctx: #32149]
en: Expert
it: Esperto

[ctx: #32150]
en: Scrapers
it: Scraper

[ctx: #32151]
en: Options
it: Opzioni

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
it: Cerca testi incorporati

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
it: Cerca file di testi locali

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
it: Testi scapers sincronizzati

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
it: Testi scapers regolari

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
it: Mostra testi automaticamente

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
it: Pulizia titolo del brano (rimuove la parte tra parantesi)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
it: Lo script è già in esecuzione!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
it: Attiva il debug logging

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
it: Nascondi notifiche

[ctx: #32161]
en: Remove Chinese/Korean text from lyrics
it: Rimuovi testo Cinese/Coreano dai testi

[ctx: #32162]
en: Scraper test
it: Testa scraper

[ctx: #32163]
en: Testing: %s
it: Testando: %s

[ctx: #32164]
en: All scrapers are working ok
it: Tutti gli scraper stanno funzionando bene

[ctx: #32165]
en: Failed scrapers: %s
it: Scraper falliti: %s

[ctx: #32166]
en: Time offset for synchronised lyrics
it: Tempo di sfasamento per la sincronizzazione dei testi
