XBMC Addons - en to is translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32000]
en: File
is: Skrá

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
is: Fann ekki söngtexta !

[ctx: #32150]
en: Scrapers
is: Sköfur

[ctx: #32151]
en: Options
is: Valkostir

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
is: Virkja kembi viðburðaskráningu
