XBMC Addons - en to id translation catalogue (20 entries)

[ctx: #32000]
en: File
id: Berkas

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
id: Lirik tidak ditemukan!

[ctx: #32002]
en: Embedded
id: Tercantum

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
id: Mencari lirik

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
id: Simpan lirik ke folder lirik

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
id: - Folder lirik

[ctx: #32103]
en: - Save format
id: - Format penyimpanan

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
id: Hanya gunakan nama berkas untuk pencarian

[ctx: #32107]
en: Filename format
id: Format nama berkas

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
id: Lirik bernama sama disimpan di sub folder

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
id: - Nama sub folder

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
id: Simpan lirik ke folder lagu

[ctx: #32150]
en: Scrapers
id: Penyalin

[ctx: #32151]
en: Options
id: Opsi

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
id: Cari lirik yang tercantum

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
id: Cari berkas lirik lokal

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
id: Penyalin lirik tersingkronisasi

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
id: Penyalin lirik regular

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
id: Mendeteksi  Nilai HDD

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
id: Lirik CU LRC
