XBMC Addons - en to hu translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: File
hu: Helyi fájl

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
hu: Nem található dalszöveg!

[ctx: #32002]
en: Embedded
hu: Beágyazott

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
hu: Dalszöveg keresése...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
hu: Dalszöveg mentése

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
hu: Mentési könyvtár

[ctx: #32103]
en: - Save format
hu: - formátumban mentés

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
hu: Csak a fájlnév használata a keresésnél

[ctx: #32107]
en: Filename format
hu: Fájlnév formátum

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
hu: Az azonos nevű dalszöveg betöltése az alkönyvtárból

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
hu: - Alkönyvtár neve

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
hu: Dalszöveg mentése a zene mappájába

[ctx: #32150]
en: Scrapers
hu: Leolvasók

[ctx: #32151]
en: Options
hu: Lehetőségek

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
hu: Beágyazott dalszöveg keresése

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
hu: Helyi dalszövegfájlok keresése

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
hu: Szinkronizált dalszöveg leolvasók

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
hu: Hagyományos dalszöveg leolvasók

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
hu: Dalszöveg automatikus megjelenítése

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
hu: Dalcím tisztítása (zárójeles részek eltávolítása)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
hu: A szkript már fut!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
hu: Naplózás engedélyezése

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
hu: CU LRC Dalszöveg
