XBMC Addons - en to hr translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: File
hr: Datoteka

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
hr: Tekstovi pjesama nisu pronađeni!

[ctx: #32002]
en: Embedded
hr: Ugrađeno

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
hr: Pretraživanje teksta pjesama...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
hr: Spremi tekst pjesme u mapu tekstova pjesama

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
hr: - Mapa tekstova pjesama

[ctx: #32103]
en: - Save format
hr: - Spremi format

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
hr: Za pretragu koristi samo naziv datoteke

[ctx: #32107]
en: Filename format
hr: Format naziva datoteke

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
hr: Isti naziv tekstova pjesama je spremljen u podmapi

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
hr: - Naziv podmape

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
hr: Spremi tekst pjesme u mapu pjesme

[ctx: #32150]
en: Scrapers
hr: Skupljači

[ctx: #32151]
en: Options
hr: Mogućnosti

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
hr: Traži ugrađene tekstove pjesama

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
hr: Traži lokalne datoteke tekstova pjesama

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
hr: Uskladi sakupljače tekstova pjesama

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
hr: Redovni sakupljači tekstova pjesama

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
hr: Prikaži tekst pjesme automatski

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
hr: Obriši naslove pjesama (ukloni dio u zagradama)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
hr: Skripta je već pokrenuta!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
hr: Omogući zapisivanje otklanjanja grešaka

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
hr: CU LRC tekstovi pjesama
