XBMC Addons - en to he_IL translation catalogue (44 entries)

[ctx: #32000]
en: File
he_IL: קובץ

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
he_IL: לא נמצאו מילות שיר!

[ctx: #32002]
en: Embedded
he_IL: מוטמע

[ctx: #32003]
en: Lyrics offset
he_IL: קיזוז והסטת מילים

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
he_IL: מחפש מילות שיר...

[ctx: #32005]
en: Select lyrics:
he_IL: בחירת מילים:

[ctx: #32006]
en: Select different lyrics
he_IL: בחירת מילים שונות

[ctx: #32007]
en: Manually sync lyrics
he_IL: סינכרון ידני למילים

[ctx: #32008]
en: Delayed by: %ss
he_IL: מושהה ב-: %ss

[ctx: #32009]
en: Ahead by: %ss
he_IL: מקודם ב-: %ss

[ctx: #32101]
en: Search and save lyrics in separate lyrics folder
he_IL: חפש ושמור מילים בתיקיית מילים נפרדת

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
he_IL: - תיקיית מילות שיר

[ctx: #32103]
en: - Filename format
he_IL: פורמט שם הקובץ

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
he_IL: תשתמש בשם הקובץ בלבד לחיפוש

[ctx: #32107]
en: Filename format
he_IL: פורמט שם הקובץ

[ctx: #32110]
en: %A\%B\%N (-) %T
he_IL: %A\%B\%N %T

[ctx: #32111]
en: Lyrics are in a subfolder
he_IL: המילים בתיקיית משנה

[ctx: #32112]
en: - Subfolder name
he_IL: - שם תיקיית משנה

[ctx: #32113]
en: Search and save lyrics in song folder
he_IL: חפש ושמור מילים בתיקיית מילים

[ctx: #32114]
en: %N - %A - %T
he_IL: %N %A - %T

[ctx: #32115]
en: Display options
he_IL: אפשרויות תצוגה

[ctx: #32116]
en: Search options
he_IL: אפשרויות חיפוש

[ctx: #32117]
en: Lyrics files
he_IL: קבצי מילות שירים

[ctx: #32118]
en: Debugging
he_IL: ניפוי שגיאות

[ctx: #32149]
en: Expert
he_IL: מומחה

[ctx: #32150]
en: Scrapers
he_IL: סקרייפרים

[ctx: #32151]
en: Options
he_IL: אפשרויות

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
he_IL: חפש מילות שיר מוטמעות בקובץ

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
he_IL: חפש קבצים מקומיים למילות שירים

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
he_IL: סקרייפרי מילות שירים מסונכרנות

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
he_IL: סקרייפרי מילות שירים לא מסונכרנות

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
he_IL: הצג מילות שיר אוטומטית

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
he_IL: נקה כותרת שיר (הסר חלק שבסוגריים)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
he_IL: הסקריפט כבר פועל!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
he_IL: הפעל יומן רישום מורחב

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
he_IL: הסתר הודעות

[ctx: #32161]
en: Remove Chinese/Korean text from lyrics
he_IL: להסיר טקסט סינית/קוריאנית מהמילים

[ctx: #32162]
en: Scraper test
he_IL: בדיקת סקראפר

[ctx: #32163]
en: Testing: %s
he_IL: בדיקות: %s

[ctx: #32164]
en: All scrapers are working ok
he_IL: כל הסקראפרים עובדים טוב

[ctx: #32165]
en: Failed scrapers: %s
he_IL: סקראפרים שנכשלו: %s

[ctx: #32166]
en: Time offset for synchronised lyrics
he_IL: קיזוז זמן עבור מילים מסונכרנות

[ctx: #32167]
en: Delete lyrics
he_IL: מחק מילים

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
he_IL: מילים - CU LRC
