XBMC Addons - en to fi translation catalogue (9 entries)

[ctx: #32000]
en: File
fi: Tiedosto

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
fi: Sanotuksia ei löydy!

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
fi: Tallenna sanoitukset

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
fi: Kansioon:

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
fi: Haetaan vain tiedostonimeä

[ctx: #32107]
en: Filename format
fi: Tiedostonimen muoto

[ctx: #32150]
en: Scrapers
fi: Hakupaikat

[ctx: #32151]
en: Options
fi: Asetukset

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
fi: Suorituslokin tallennus (debug log)
