XBMC Addons - en to el translation catalogue (24 entries)

[ctx: #32000]
en: File
el: Αρχείο

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
el: Δε βρέθηκαν στίχοι!

[ctx: #32002]
en: Embedded
el: Ενσωματωμένοι

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
el: Γίνεται αναζήτηση στίχων...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
el: Αποθήκευση στίχων

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
el: Φάκελος αποθήκευσης

[ctx: #32103]
en: - Save format
el: - Αποθήκευση μορφής

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
el: Χρήση μόνο ονόματος αρχείων για αναζήτηση

[ctx: #32107]
en: Filename format
el: Δομή ονόματος αρχείων

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
el: Φόρτωση στίχων ίδιου ονόματος από τον υποφάκελο

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
el: - Όνομα υποφακέλου

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
el: Αποθήκευση στίχων στο φάκελο του τραγουδιού

[ctx: #32150]
en: Scrapers
el: Scraper

[ctx: #32151]
en: Options
el: Επιλογές

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
el: Αναζήτηση για ενσωματωμένους στίχους

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
el: Αναζήτηση για τοπικά αρχεία στίχων

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
el: Scraper συγχρονισμένων στίχων

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
el: Scraper συνηθισμένων στίχων

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
el: Αυτόματη εμφάνιση στίχων

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
el: Εκκαθάριση τίτλου τραγουδιού (αφαίρεση τμήματος εντός των αγκυλών)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
el: Το script ήδη εκτελείται!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
el: Καταγραφή σφαλμάτων

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
el: Απόκρυψη Ειδοποιήσεων

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
el: Στίχοι CU LRC
