XBMC Addons - en to da translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32000]
en: File
da: Fil

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
da: Ingen sangtekster fundet!

[ctx: #32002]
en: Embedded
da: Inkodet

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
da: Gem sangtekster

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
da: Mappe til gemte

[ctx: #32103]
en: - Save format
da: - Gemmeformat

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
da: Brug kun filnavn til søgning

[ctx: #32107]
en: Filename format
da: Format af filnavn

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
da: Indlæs sangtekster med samme navn fra undermappe

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
da: - Navn på undermappe

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
da: Gem tekster i sangmappen

[ctx: #32150]
en: Scrapers
da: Scrapere

[ctx: #32151]
en: Options
da: Indstillinger

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
da: Søg efter inkodede sangtekster

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
da: Søg efter lokale sangtekstfiler

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
da: Scrapere til synkroniserede sangtekster

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
da: Scrapere til almindelige sangtekster

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
da: Aktiver fejlfindingslogning
