XBMC Addons - en to ca translation catalogue (17 entries)

[ctx: #32000]
en: File
ca: Fitxer

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
ca: No s'han trobat lletres!

[ctx: #32002]
en: Embedded
ca: Incrustat

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
ca: Desa lletres a la carpeta de les lletres

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
ca: - Carpeta de les lletres

[ctx: #32103]
en: - Save format
ca: - Format per desar

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
ca: Utilitza nom de fitxer per la cerca

[ctx: #32107]
en: Filename format
ca: Format del fitxer

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
ca: Desar lletres amb el mateix nom a la subcarpeta

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
ca: - Nom de la subcarpeta

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
ca: Desar lletres a la carpeta de la canço

[ctx: #32151]
en: Options
ca: Opcions

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
ca: Cerca lletres incrustades

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
ca: Cerca lletres als fitxers locals

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
ca: Scrapers de lletres sincronitzats

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
ca: Scrapers de lletres normals

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
ca: Habilita el registre de depuració
