XBMC Addons - en to bg translation catalogue (24 entries)

[ctx: #32000]
en: File
bg: Файл

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
bg: Не са открити лирики!

[ctx: #32002]
en: Embedded
bg: Вградени

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
bg: Търсене за лирики...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
bg: Записвай лириките в папка

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
bg: - Папка за лирики

[ctx: #32103]
en: - Save format
bg: - Формат за лириките

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
bg: Ползвай само името на файла за търсене

[ctx: #32107]
en: Filename format
bg: Формат за името на файла

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
bg: Записвай лириките в подпапка

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
bg: - Име на подпапката

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
bg: Записвай лириките в папката на песните

[ctx: #32150]
en: Scrapers
bg: Източник на инф.

[ctx: #32151]
en: Options
bg: Настройки

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
bg: Търси за вградени лирики

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
bg: Търси за локални файлове с лирики

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
bg: Източници на инф. за синхронизирани лирики

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
bg: Източници на инф. за обикновени лирики

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
bg: Показвай лириките автоматично

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
bg: Почиствай имената на песните (премахвай частта в скоби)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
bg: Добавка е стартирана вече!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
bg: Включи дебъг журнала

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
bg: Без известия

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
bg: CU LRC Лирики
